reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Mycha będzie dobrze u mnie to już 2,5 roku nic. Owulacja z domowych testów wychodziła i wtedy próbowaliśmy, nie udawało się więc chwilowo już ich nie robie
Ja byłabym spokojna gdyby nie mój wiek.. 35 lat pyknie mi w marcu 2020... nie chce wyznaczać sobie deadline Ale uważam że to ostatni dzwonek na starania.
A wy przed 30tka?
 
reklama
Ja byłabym spokojna gdyby nie mój wiek.. 35 lat pyknie mi w marcu 2020... nie chce wyznaczać sobie deadline Ale uważam że to ostatni dzwonek na starania.
A wy przed 30tka?
Ja mam 29, A mój mąż 36. Jedno dziecko 8 lat będzie miała we wrześniu. Chciałabym męża zbadać mimo wszystko wydaje mi się że trochę nie wychodzi przez używki typu alkohol. On zawsze lubi sobie wypić piwko czy dwa czy trzy . Ale tak na dobra sprawę to wszystko może mieć wpływ.
 
Ja mam 29, A mój mąż 36. Jedno dziecko 8 lat będzie miała we wrześniu. Chciałabym męża zbadać mimo wszystko wydaje mi się że trochę nie wychodzi przez używki typu alkohol. On zawsze lubi sobie wypić piwko czy dwa czy trzy . Ale tak na dobra sprawę to wszystko może mieć wpływ.
Mój też lubi piwkowac i po wakacjach ma zrobić badanie nasienia aby sprawdzić w jakiej kondycji jest jego "armia" :)
 
Cześć ,
Mam regularny okres 29-30 dni od sierpnia 2018 roku ,po poronieniu. Staramy się o dzidziusia na nowo teraz powinnam okres dostać 17.07 ,a tu nic . Na teście też brak drugiej kreseczki. Jest jeszcze szansa ,że to jednak ciąża ,czy wszystko mi sfikowalo ?Ginekolog w poniedziałek dopiero.
 
reklama
Cześć ,
Mam regularny okres 29-30 dni od sierpnia 2018 roku ,po poronieniu. Staramy się o dzidziusia na nowo teraz powinnam okres dostać 17.07 ,a tu nic . Na teście też brak drugiej kreseczki. Jest jeszcze szansa ,że to jednak ciąża ,czy wszystko mi sfikowalo ?Ginekolog w poniedziałek dopiero.
Hej może spróbuj jeszcze raz zrobić test ale innej firmy, albo leć na betę, badania z krwi od razu wykaza
 
Do góry