reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja ogólnie tylko kwas foliowy nic po za tym, ale czytałam o jakiś ziołach które są na torbiele a pomagają dużo kobieta zajść.
Taki przepis dostałam od dziewczyny z innej grupy :
Liść brzozy - Betulae folium 15,00 gram
Kwiatostany nagietka - Calendule anthodium 10,00 g
Kwiatostany kocanek - Helichrysi anthodium 5,00 g
Kora kaliny koralowej- Viburni corteX 10,00 g
Nasienie lnu - lini semen .10,00 g
Ziele bylicy - Artemisiae vulg.herba 10,00 g
Ziele krwawnika - Achillae herba 50,00 g
Ziele skrzypu polnego - Equiseti herba 50,00 g
Ziele przywrotnika - Alchemillae herba 50,00 g
Kłącza perzu - Agropyri rhizoma 50,00 g
Wszystko należy wymieszać i pić szlanke 1 raz dziennie.
 
reklama
O matko z da się te ziola dostac w aptece, jeszcze w Irlandii gdzie mieszkam to na pewno będzie ciezko:(. Mam taki lubrykant nazywa się concieve plus on niby przedłuża żywotność plemników i zmienia ph na bardziej korzystne. Jak na razie 3 miesiąc stosuje i nic ale czytałam opinie i były bardzo dobre
 
Może teraz na urlopie się uda, czasem owulacja się przesuwa. A gdzie wypoczywacie?
Całe 6 tygodni w Polsce, gdzieś jakiś tygodniowy wypad, ale jeszcze nie wiemy gdzie. My nacodzień mieszkamy w Niemczech, więc Polska to nasze coroczne miejsce docelowe.... A ja już dziś postanowiłam, że chyba koniec starań.... Mamy dwójkę super dzieciaków to wystarczy, nie będę naciągnąć losu.... Wzięło mnie dziś na Nostalgie.....
 
Hej mogę się do was dołączyć? To jest nasz pierwszy cykl, akurat jesteśmy na wakacjach nad morzem to może szum fal nam pomoże hehe. Nie będę mierzyć temperatury a jeśli w tym cyklu się nie uda to w następnym będę mierzyć.
Ja za was wszystkie trzymam kciuki
 
Całe 6 tygodni w Polsce, gdzieś jakiś tygodniowy wypad, ale jeszcze nie wiemy gdzie. My nacodzień mieszkamy w Niemczech, więc Polska to nasze coroczne miejsce docelowe.... A ja już dziś postanowiłam, że chyba koniec starań.... Mamy dwójkę super dzieciaków to wystarczy, nie będę naciągnąć losu.... Wzięło mnie dziś na Nostalgie.....
Będzie dobrze, postaraj się zrelaksować na wakacjach i może wtedy samo przyjdzie. Może faktycznie warto chwilowo przestać o tym myśleć i starać się jeśli tak czujesz. Odpoczywaj, baw się z dziećmi A w nocy z mężem i się uda
 
Hej mogę się do was dołączyć? To jest nasz pierwszy cykl, akurat jesteśmy na wakacjach nad morzem to może szum fal nam pomoże hehe. Nie będę mierzyć temperatury a jeśli w tym cyklu się nie uda to w następnym będę mierzyć.
Ja za was wszystkie trzymam kciuki
Hej trzymam kciuki , ja nigdy nie mierzylam temperatury chyba nie mam do tego cierpliwości, a to faktycznie udowadnia ciążę albo owulacje?
 
Z tego co wiem to wyznacza kiedy owulacja i pomaga przed następnym okresem powiedzieć czy się udało czy nie tzn. jeśli przed okresem temperatura ci stopniowo rośnie to jest możliwość że się udało a jeśli się nie zmienia to jest prawdopodobieństwo że się nie udało
Hej trzymam kciuki , ja nigdy nie mierzylam temperatury chyba nie mam do tego cierpliwości, a to faktycznie udowadnia ciążę albo owulacje?
 
reklama
Całe 6 tygodni w Polsce, gdzieś jakiś tygodniowy wypad, ale jeszcze nie wiemy gdzie. My nacodzień mieszkamy w Niemczech, więc Polska to nasze coroczne miejsce docelowe.... A ja już dziś postanowiłam, że chyba koniec starań.... Mamy dwójkę super dzieciaków to wystarczy, nie będę naciągnąć losu.... Wzięło mnie dziś na Nostalgie.....
I ja mam takie chwile zwątpienia... Starać się to starać, ale myśl, że może się udać a za chwilę mogę stracić... To mnie najbardziej przeraża... Trzymam kciuki za Ciebie, wszystko będzie dobrze. Spokojnego wypoczynku.
 
Do góry