reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Witajcie Dziewczyny :)
Chcialabym do Was dolaczyc, ze wzgledu na to, iz tez zamierzam starac sie o dzidzie.
Na razie zaczelam od zaprzestania brania anty. Chcialabym odczekac chwile by organizm zaczal wracac do normy, zaczac przyjmowac kwas i jakies witaminy (ze wzgledu na slabe wyniki), unormowac TSH bo jest dobrze ponad 4,0. I mam nadzieje ze pazdziernik, listopad beda miesiacami, w ktorych bede testowac :)
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za kazda z osobna :)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :)
Chcialabym do Was dolaczyc, ze wzgledu na to, iz tez zamierzam starac sie o dzidzie.
Na razie zaczelam od zaprzestania brania anty. Chcialabym odczekac chwile by organizm zaczal wracac do normy, zaczac przyjmowac kwas i jakies witaminy (ze wzgledu na slabe wyniki), unormowac TSH bo jest dobrze ponad 4,0. I mam nadzieje ze pazdziernik, listopad beda miesiacami, w ktorych bede testowac :)
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za kazda z osobna :)
Trzymam kciuki żeby poszło wszystko zgodnie z planem :)
 
Witajcie Dziewczyny :)
Chcialabym do Was dolaczyc, ze wzgledu na to, iz tez zamierzam starac sie o dzidzie.
Na razie zaczelam od zaprzestania brania anty. Chcialabym odczekac chwile by organizm zaczal wracac do normy, zaczac przyjmowac kwas i jakies witaminy (ze wzgledu na slabe wyniki), unormowac TSH bo jest dobrze ponad 4,0. I mam nadzieje ze pazdziernik, listopad beda miesiacami, w ktorych bede testowac :)
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za kazda z osobna :)
Trzymam kciuki :-) powodzenia
 
A u mnie nie było żadnych objawów. Może coś lekko brzuch pobolewal ale czekałam cały czas na @ i miałam bardzo nieregularne cykle więc nawet niczego się na początku nie spodziewałam :p

Rozumiem, dość szybko dostałaś w takim razie zielone światło :) to może faktycznie coś może być jeszcze rozregulowane... Mi lekarz min. 3 msce kazał odczekać.
Mieszkam w Niemczech i poroniłam samoistnie i tutaj jest tak, że powiedziała że najlepiej starać się od razu nawet wpierwszym cyklu po... Inaczej tu do tego podchodzą...


Dziś znowu zrobiłam test owu i wyszedł najbardziej pozytywny, czyli 4 dzień z rzędu pozytyw, miała któraś z was tak, boję się że to oznaką jakiejś choroby?
 
Ostatnia edycja:
Mieszkam w Niemczech i poroniłam samoistnie i tutaj jest tak, że powiedziała że najlepiej starać się od razu nawet wpierwszym cyklu po... Inaczej tu do tego podchodzą...


Dziś znowu zrobiłam test owu i wyszedł najbardziej pozytywny, czyli 4 dzień z rzędu pozytyw, miała któraś z was tak, boję się że to oznaką jakiejś choroby?
A po samoistnyn to tak, ja miałam indukowane farmakologiczne poronienie..

Pokaż te testy może to zerkniemy :)
 
Mieszkam w Niemczech i poroniłam samoistnie i tutaj jest tak, że powiedziała że najlepiej starać się od razu nawet wpierwszym cyklu po... Inaczej tu do tego podchodzą...


Dziś znowu zrobiłam test owu i wyszedł najbardziej pozytywny, czyli 4 dzień z rzędu pozytyw, miała któraś z was tak, boję się że to oznaką jakiejś choroby?
Myślę że trzeba się stosować do tego, by po pierwszym pozytywnym teście zaprzestac dalszego testowania :)
 

Odkąd jestem na tym forum mam wrażenie, że pieniądze są najmniejszym problemem... Może czas zainteresowac się problemami z zajściem i donoszeniem ciąży....500+ starającym się niewiele pomoże... A pierwsza, druga strata czy rok prób to wg opinii standard... a czas ucieka...
 
Dziewczyny przepraszam za powtórkę tematu..Ale ja mam pytanie A propos badania szyjki.. czy to normalne że jak próbuje jej dotknąć palcem A zaznaczę że moje palce do krótkich nie należą to nie czuje na końcu żadnego oporu..żadnego! Jak mam sprawdzić czy jest miękka, wysoko czy nisko skoro jak wkładam palec to czuje tylko otchłań...
 
Dziewczyny przepraszam za powtórkę tematu..Ale ja mam pytanie A propos badania szyjki.. czy to normalne że jak próbuje jej dotknąć palcem A zaznaczę że moje palce do krótkich nie należą to nie czuje na końcu żadnego oporu..żadnego! Jak mam sprawdzić czy jest miękka, wysoko czy nisko skoro jak wkładam palec to czuje tylko otchłań...
zapene ja ominelas, cofnoj sie troche, na prawo i lewo, tez ja mijalam na poczatku
 
reklama
Hej kobiety !
Jak Wasze starania ?
Kto się stara ? Ile cykli ? Jak to u Was ? Czy macie jakieś problemy kobiece? Jak przy tym całej sytuacji Wasi mężczyźni

Hej dziewczyny ! JA w lipcowym cyklu zaczełam starania z mężem. Teraz z niecierpliwością czekamy czy się udało :D ale minęło raptem 4 dni... test można wykonać dopiero chyba po 8 dniach od zapłodnienia ??? :)))) Kto też czeka tak jak ja i nie może się doczekać ujrzenia dwóch kresek :) ??? Kochane życze wszystkim Wam powodzenia nie poddajemy się działamy :* :* :*
 
Do góry