reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(
 
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(
Nie ma co na zapas się martwic. Ja na początku ciąży plamilam na brązowo i musiałam luteinę brać. Myślę że powinnaś jak najszybciej do gina się udać. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze
 
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(
Ja też miałam w dniu spodziewanej@ brązowe plamienia, takie nitki brązowe w przeźroczystym śluzie to niby często się zdarza.... Spokojnie poczekaj....
 
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(
Ja bym poszła do ginekologa, powinien zrobić badanie krwi które potwierdzi lub wykluczy ciąże. Znam przypadki kiedy początek ciąży był zagrożony ze względu na krwiaki - leki i leżenie pomogły. Lepiej to sprawdzić szybciutko żebyś „zaraz” mogła cieszyć się ciąża ☺️

U mnie jutro powinien pojawić się okres - nie mam żadnego przeczucia - ani na okres ani na ciąże.. jedynie pyszczek mi obsypalo ale to już drugi raz odkąd przestałam brać anty.. Teraz mam trzeci cykl po odstawieniu.. zobaczymy ☺️
 
Ja bym poszła do ginekologa, powinien zrobić badanie krwi które potwierdzi lub wykluczy ciąże. Znam przypadki kiedy początek ciąży był zagrożony ze względu na krwiaki - leki i leżenie pomogły. Lepiej to sprawdzić szybciutko żebyś „zaraz” mogła cieszyć się ciąża ☺

U mnie jutro powinien pojawić się okres - nie mam żadnego przeczucia - ani na okres ani na ciąże.. jedynie pyszczek mi obsypalo ale to już drugi raz odkąd przestałam brać anty.. Teraz mam trzeci cykl po odstawieniu.. zobaczymy ☺
Oooo... To czas na test?

Trzymam kciuki
 
Tylko skąd brać tyle cierpliwości. Podziwiam Cię, że po takim czasie starań piszesz tak spokojnie...mi takiego spokoju brakuje chyba wlasnie
Dzięki, ale wiesz to nie jest cierpliwość u mnie. Po stracie ciazy życie nauczyło mnie trochę więcej pokory. A sytuacja trudna w jakiej zylam również kazała mi pogodzić się, losem. Długo by pisać, wiem że każda z nas żyje w cyklu od jajeczka do @ i tak w kółko, tyle że poziom emocji czy nerwów mamy inny. Trzymam kciuki. Pisz jak się rozwija sprawa.
 
Dzis zrobilam rano pink test, robila ktoras i wyszly jej wyrazne 2 krechy?Zobacz załącznik 1014104
Ja robiłam przy obu moich ciazach Pink, ale nie było to na etapie dnia spodziewane @. Pierwszy był w 7 tyg, 2gi raz w tyg 5tym pod koniec. W obu przypadkach kreska testowa T pojawiła się w sekundę jak dotarł mocz i była ciemniejsze niż controlna C. U ciebie ewidentnie masz bhcg ponad 5, więc zwiastuje to ciąże ale może to 4 tydz i dlatego kreska jest blada. Tak czy owak zrób badanie krwi a potem 6/7 tydz usg. Trzymam kciuki:))
 
reklama
Do góry