reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Chciałabym pracować ale boję się chorób,pracuje w żłobku.. Ten kto pracuje z dziećmi to wie jak to wygląda od środka. W pierwszej ciąży dostałam zwolnienie już na pierwszej wizycie. Pracowałam wtedy w mięsnym i uczyłam się. Później 2 razy miałam krwawienie i leżałam na patologii ale udało się i wszystko się ułożyło
Dlatego ja sama siw zastanawiam nad zwolnieniem. Lekarz 21.11 zobaczymy co powie
 
reklama
Dziewczyny które są w ciąży jak było u was pobolewalo was podbrzusze albo kłuły jajniki jeszcze przed dniem @?
Hej, mnie bolał normalnie brzuch jak na okres. Jakoś na dwa dni przed. W dzień @ już totalnie mocno- wręcz byłam pewna,ze przyjdzie. Także ja bym ciazy od okresu nie odróżniła. Mówię poważnie.
 
Hej dziewczyny robiłam test za dzień lub dwa miesiączka. No i po kilku minutach biały poszłam na łóżko przyszła do mnie córka więc z 15min poleżałam z nią no nie wiem ile dokładnie bo nie mierzyłam czasu. Idę do łazienki wyrzucić test a tam cień dosyć widoczny. Wiem że po czasie się nie odczytuje ale minione miesiące pokazały mi że te testy leżą całe dnie i nic się nie zmienia. Robić sobie nadzieję? Jestem właśnie pod apteka otwierają od 8 kupię ze dwa testy

Monia ja w ciąży z synem zdrobilam test i po 15 Min wyszedł negatyw. Wkuzona wrzuciłam go do kosza. Za godzinę wyciągam a tam kreska blada ale jest. No ale myśle po godzinie to nie liczy się. No ale jednak nie dawało mi spokoju. Na drugi dzień rano powtórzyłam test. Wyszła bladziocha. Synek wlasnie niedługo kończy 3 latka ;)
 
Na zatoki dobre jest przepłukać je woda z solą. W aptece kupisz taką butelke specjalna. Nieprzyjemny zabieg ale daje odrazu ulgę. No nie ciąży jak znalazł ;)
 
Moja praca jest dosyć stresująca zresztą atmosfera tragiczna. Jeszcze kilka miesięcy temu miałam zamiar rzucic zwolnienie niemal od razu jakbym się dowiedziała o ciazy... Ale teraz, gdy zaczyna wchodzic do firmy pewnego rodzaju dodatkowy obowiązek, który w dużej mierze spocznie na mnie, to jakbym poszła na zwolnienie to co niektóre osoby by mnie chyba rozszarpaly :( ale z drugiej strony mam już swoje lata i nie chce znowu odkładać swoich planów. Ehh poradzcie coś :(
 
reklama
Jestem po becie ,już w żadne testy nie uwierze . Walczę dalej ale jak widać nawet przy tak wyraźnych krechach beta może być ujemna. Testy to tylko testy i koniec.
Ja się nie poddaje walczę nadal, mimo kubla zimnej wody =)
20191109_124510.jpeg
Screenshot_20191109-124419_Diagplus.jpeg
 
Do góry