reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

a ja mam dzis 20dc, termin @ za 7-9 dni, w zeszlym cyklu juz zaczynaly sie plamienia, a teraz jak juz daaawno nie mialam sluz bialy ale raczej suchy. Piersi bola ale tak zazwyczaj mam blizej czy dalej to bola. Innych objawow brak
W tamtym cyklu przed @ obserwowałam u siebie taki suchy sluz..
Dziewczyny po cichu wrqcam do starań :) :) :)
Powiedzcie mi prosze jak to jest z duphastonem.. bo sie pogubilam[emoji28]
Podczas staran przed strata lekarz zalecil brac od 16dc. Jesli owu bede miala w 12dc to i tak powinnnam dupka brac dopiero od 16? Czy odrazu po owu od 13?
No i ekstra Kochana, trzymam mocno kciuki [emoji110]
Witam Was serdecznie !
Jestem tu nowa,szczerze to nigdy nie byłam na żadnym forum tego typu,ale ostatnio chyba właśnie tego mi trzeba.
Trochę historii
W 1990 r. urodziłam pierwszego syna,niestety niepelnosprawnego,zmarł jak miał 6 lat i 9 m-cy
W 2009 r. zdrowy chłopak (Dominik)
W 2013 r. niestety niepełnosprawny chłopak (Bartuś)
Potem szereg badań genetycznych i okazało się jak to lekarz ujął ma Pani pecha,w genach nic nie ma,wygląda na to,że genetycznie nie jesteście obciążeni w żaden sposób
Długo się zastanawiamy i w końcu podejmujemy decyzję o kolejnym dziecku.
2019 r. marzec uprawnione II kreski,niestety 8tc poronienie,krwiak podkosmowkowy
Ale ja nie daje za wygraną, teraz znów się staramy,obecnie jestem w 22dc 6,7 dc była owulacja,czekamy na testowanie.
Pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję,że w końcu każdej z nas się uda,mi nie została już dużo czasu mam 37 lat,więc jeśli do 39 się nie uda odpuszczam
Hej, trzymamy w takim razie kciuki za Ciebie i oby wszystko poszło po waszej myśli [emoji8]
 
reklama
Witam Was serdecznie !
Jestem tu nowa,szczerze to nigdy nie byłam na żadnym forum tego typu,ale ostatnio chyba właśnie tego mi trzeba.
Trochę historii
W 1990 r. urodziłam pierwszego syna,niestety niepelnosprawnego,zmarł jak miał 6 lat i 9 m-cy
W 2009 r. zdrowy chłopak (Dominik)
W 2013 r. niestety niepełnosprawny chłopak (Bartuś)
Potem szereg badań genetycznych i okazało się jak to lekarz ujął ma Pani pecha,w genach nic nie ma,wygląda na to,że genetycznie nie jesteście obciążeni w żaden sposób
Długo się zastanawiamy i w końcu podejmujemy decyzję o kolejnym dziecku.
2019 r. marzec uprawnione II kreski,niestety 8tc poronienie,krwiak podkosmowkowy
Ale ja nie daje za wygraną, teraz znów się staramy,obecnie jestem w 22dc 6,7 dc była owulacja,czekamy na testowanie.
Pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję,że w końcu każdej z nas się uda,mi nie została już dużo czasu mam 37 lat,więc jeśli do 39 się nie uda odpuszczam
Ojej strasznie smutna historia.. A robiłaś jakieś badanie genetyczne specjalne?
 
Ojej strasznie smutna historia.. A robiłaś jakieś badanie genetyczne specjalne?
Robiłam wszystko co mogłam, niestety okazało się że takich wad jak wodogłowie,przepukline oponowo-rdzeniowa i rozszczep kręgosłupa nie wykryje żaden kariotyp badania przeszłam w Białymstoku,tu gdzie mieszkam w Warszawie w CZD i w Łodzi w CMP 3 razy usłyszałam to samo,w genach nic nie ma,żadnej mutacji
 
Ja też się zastanawiam jakie będe miała teraz cykle po poronieniu, zawsze regularne 28 dniowe ale już mam 35 lat to może wszystko się wydażyć...
Ja jestem po poronieniu w 8tc.z łyzeczkowaniem,moje cykle wróciły do normy w zasadzie od razu ,pierwszy byl 29 dniowy a kolejne juz 26 dnuowe,tak jak zawsze.
 
Robiłam wszystko co mogłam, niestety okazało się że takich wad jak wodogłowie,przepukline oponowo-rdzeniowa i rozszczep kręgosłupa nie wykryje żaden kariotyp badania przeszłam w Białymstoku,tu gdzie mieszkam w Warszawie w CZD i w Łodzi w CMP 3 razy usłyszałam to samo,w genach nic nie ma,żadnej mutacji
Jezu drogi coś strasznego! Ze przy takim rozwoju techniki nie potrafią zrobić takich badan
 
Ja mam 7-8 dni do @, jesli mialo dojsc do zaplodnienia to ok tydzien temu. Zbadalam szyjke i jest na dlugosc palca, twarda i ciezko powiedziec, czy zamknieta bo ja mam jakby poprzeczne sklepienie. Co innego od tego co w zeszkym cyklu- sluz biaky i grudkowaty.
 
reklama
Do góry