reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

U mnie to taka sytuacja... Licealna miłość, wyprowadza do innego miasta, wspólne mieszkanie, ślub w wieku 27 lat, mieszkanie i no cóż... Nastał czas odpowiedni na dziecko. [emoji6]
Ale żeby nie było wesoło jedna strata już za nami.
[emoji6]
U nas 10lat po ślubie,również licealna miłość która trwa do dziś (znamy się 17lat!). 1wsza corcia rok po ślubie,ma 8lat....dlugo mieszkalismy w kawalerce. Od roku mamy dom,przestrzeń i wreszcie ochotę na drugie......A od stycznia cisza..... :/
 
reklama
Hej dziewczyny ja po 1 ciąży syn ma 8 lat i jestem po rozwodzie . Aktualnie z nowym partnerem staramy się o dziecko . 2 l temu poronilam w 9 tyg . Od czerwca znowu się staramy . I w lipcu brak okresu euforia A tu nic po prostu nie przyszedł ponoc z nerwów . W zeszłym cyklu też nic . Teraz zaczynam nowy. Po poronieniu bardzo długo dochodziłam do siebie . Czy też tak macie , że o niczym innym nie możecie myśleć skupić się bo chce posiadania dziecka jest tak duuża? Syn ciągle pyta o siostrę teść też nalega. Partner ciągle zmęczony taka praca . Teraz worek testów owu i próbuje . Z 1 ciąża odrazu się udało . Z 2 po ok 6 mc . W pracy mnie tak wkurza wszystko. Gdyby była ciąża odrazu chyba poszła bym na l4. Ciagle chodzę nerwowa . Macie jakieś pomysły jak sobie poradzić ?
Ja mam identycznie.. Całe czas o tym. Myślę i szukam jakiś porad w internecie jak cudownie sobie pomóc. Ale wiem że to jest najgorsze co może być bo ja przez takie nakręcanie przestałam. Mieć. Owulacje. I też parę razy się cieszyła że nie mam okresu a się okazywał oze on po prostu nie przyszedł bo owulacji nie.bylo
 
Ja mam identycznie.. Całe czas o tym. Myślę i szukam jakiś porad w internecie jak cudownie sobie pomóc. Ale wiem że to jest najgorsze co może być bo ja przez takie nakręcanie przestałam. Mieć. Owulacje. I też parę razy się cieszyła że nie mam okresu a się okazywał oze on po prostu nie przyszedł bo owulacji nie.byylo
I gadanie , że trzeba odpuścić nic nie daje .... czekanie do owu potem czy okres przejdzie nie przyjdzie A najgorsze to szukanie objawów ciąży .... potem to rozczarowanie i kółko się zamyka. Potem to już się myśli , że ze mną cos pewnie nie tak . Zeszłym razem obiecałam partnerowi , że nie będę wyć kiedy znowu przyjdzie okres . No i teraz zaciskam zęby i porycze trochę w łazience i udaje dalej , że wszystko ok ..
 
I gadanie , że trzeba odpuścić nic nie daje .... czekanie do owu potem czy okres przejdzie nie przyjdzie A najgorsze to szukanie objawów ciąży .... potem to rozczarowanie i kółko się zamyka. Potem to już się myśli , że ze mną cos pewnie nie tak . Zeszłym razem obiecałam partnerowi , że nie będę wyć kiedy znowu przyjdzie okres . No i teraz zaciskam zęby i porycze trochę w łazience i udaje dalej , że wszystko ok ..
Jakbym. Czytala o sobie.. Ja ciągle tylko tym żyje i tylko na to czekam. Najgorsze ze moja córka na tym cierpi, bo ja nie mogę się skupić a niczym tylko ciagle analizuje aplikacje i czy owulacja była czy nie i ile. Razy były przytulanki..
 
Jakbym. Czytala o sobie.. Ja ciągle tylko tym żyje i tylko na to czekam. Najgorsze ze moja córka na tym cierpi, bo ja nie mogę się skupić a niczym tylko ciagle analizuje aplikacje i czy owulacja była czy nie i ile. Razy były przytulanki..
to nie jest dobrze, jedno dziecko masz i na niej sie skuo, a jak bedzie drugie to super, a jak bedziesz musiala poczekac to tez tragedia sie nie stanie
 
a ja mam dzis 20dc, termin @ za 7-9 dni, w zeszlym cyklu juz zaczynaly sie plamienia, a teraz jak juz daaawno nie mialam sluz bialy ale raczej suchy. Piersi bola ale tak zazwyczaj mam blizej czy dalej to bola. Innych objawow brak
 
Dziewczyny po cichu wrqcam do starań :) :) :)
Powiedzcie mi prosze jak to jest z duphastonem.. bo sie pogubilam[emoji28]
Podczas staran przed strata lekarz zalecil brac od 16dc. Jesli owu bede miala w 12dc to i tak powinnnam dupka brac dopiero od 16? Czy odrazu po owu od 13?
 
Witam Was serdecznie !
Jestem tu nowa,szczerze to nigdy nie byłam na żadnym forum tego typu,ale ostatnio chyba właśnie tego mi trzeba.
Trochę historii
W 1990 r. urodziłam pierwszego syna,niestety niepelnosprawnego,zmarł jak miał 6 lat i 9 m-cy
W 2009 r. zdrowy chłopak (Dominik)
W 2013 r. niestety niepełnosprawny chłopak (Bartuś)
Potem szereg badań genetycznych i okazało się jak to lekarz ujął ma Pani pecha,w genach nic nie ma,wygląda na to,że genetycznie nie jesteście obciążeni w żaden sposób
Długo się zastanawiamy i w końcu podejmujemy decyzję o kolejnym dziecku.
2019 r. marzec uprawnione II kreski,niestety 8tc poronienie,krwiak podkosmowkowy
Ale ja nie daje za wygraną, teraz znów się staramy,obecnie jestem w 22dc 12/13dc była owulacja,czekamy na testowanie.
Pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję,że w końcu każdej z nas się uda,mi nie została już dużo czasu mam 37 lat,więc jeśli do 39 się nie uda odpuszczam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakbym. Czytala o sobie.. Ja ciągle tylko tym żyje i tylko na to czekam. Najgorsze ze moja córka na tym cierpi, bo ja nie mogę się skupić a niczym tylko ciagle analizuje aplikacje i czy owulacja była czy nie i ile. Razy były przytulanki..
Myslałam już , że to coś ze mną nie tak A widzę , że to ogólny problem nas kobiet .... fajnie , że możemy się tu wspierać.
 
Do góry