reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
@młoda1994 skąd Ty masz taką wiedzę dziewczyno? Za Twoja rada zrobiłam ta prolaktynę na spokojnie i wynik wyszedł w normie :) i jak czytam niektóre Twoje wypowiedzi to jestem pod wrażeniem [emoji122] wtedy myślę sobie, że jestem taka durna [emoji2356]
 
@mloda1994 skąd Ty masz taką wiedzę dziewczyno? Za Twoja rada zrobiłam ta prolaktynę na spokojnie i wynik wyszedł w normie :) i jak czytam niektóre Twoje wypowiedzi to jestem pod wrażeniem [emoji122] wtedy myślę sobie, że jestem taka durna [emoji2356]
To jak ci się coś nie podoba to nie czytaj. Nie tylko ja mam takie informacje odnośnie wykonywania badania pod nazwą prolaktyny. Robiłam ja kilkukrotnie bo miałam z nią problem i zażywalam leki na obniżenie.

Bez kom.
 
Ile trzeba zanotowac wysokich temperatur zeby cos bylo na rzeczy?
To zależy. Najlepiej jak można porównać z poprzednimi cyklami. Ja normalnie mam jeden dzień wzrostu do 36,75-36,80, a potem reszta dni pomiędzy 36,60 a 36,50 i potem od @ spadek do 36,20-36,15. Teraz mam dzień wzrostu 36,70 i dwa kolejne 36,75.

Jeśli przy @ jest 36,4 to przy ciąży powinno być 36,90-37,00, bo liczy się różnica temperatury między bazową, a wzrostem, i każda ma swój przedział. Dlatego warto obserwować dokładnie chociaż ze 3 cykle przed staraniem, aby było z czym porównać potem.
 
Kochana spokojnie. Jeśli nie ma miesiączki jest nadzieja. Nie zawsze test w dniu miesiączki musi wyjść pozytywny i nie musi być wcale wiarygodny jeśli chodzi o to że jak wychodzi negatyw to ciąży nie ma. Obserwuj dalej mierz temperaturę i jeśli miesiączki nie będzie powtórz test za kilka dni.
 
reklama
To zależy. Najlepiej jak można porównać z poprzednimi cyklami. Ja normalnie mam jeden dzień wzrostu do 36,75-36,80, a potem reszta dni pomiędzy 36,60 a 36,50 i potem od @ spadek do 36,20-36,15. Teraz mam dzień wzrostu 36,70 i dwa kolejne 36,75.

Jeśli przy @ jest 36,4 to przy ciąży powinno być 36,90-37,00, bo liczy się różnica temperatury między bazową, a wzrostem, i każda ma swój przedział. Dlatego warto obserwować dokładnie chociaż ze 3 cykle przed staraniem, aby było z czym porównać potem.
Mierze od lipca.
W trakcie okresu mam okolo 36,4 - 36,6
A od owulacji mam 37,00 - 37,3
 
Do góry