reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Kochana spokojnie. Jeśli nie ma miesiączki jest nadzieja. Nie zawsze test w dniu miesiączki musi wyjść pozytywny i nie musi być wcale wiarygodny jeśli chodzi o to że jak wychodzi negatyw to ciąży nie ma. Obserwuj dalej mierz temperaturę i jeśli miesiączki nie będzie powtórz test za kilka dni.
Dzieki :)
Na ciaze sie nie nastawiam ale pytam z ciekawosci, moze na przyszlosc :)
 
reklama
@młoda1994 skąd Ty masz taką wiedzę dziewczyno? Za Twoja rada zrobiłam ta prolaktynę na spokojnie i wynik wyszedł w normie :) i jak czytam niektóre Twoje wypowiedzi to jestem pod wrażeniem [emoji122] wtedy myślę sobie, że jestem taka durna [emoji2356]
Przepraszam pisałam z inną koleżanka na innym forum o tym samym i nie spojrzałam że jestem na bb i ta odpowiedź nie była być do ciebie. Następnym razem będę patrzyla co robię.
 
@Daraa_94: co do wiedzy to też się do nie dawna starałam. Trochę już przeszłam. I strasznie dużo lekarzy "zaliczyłam" dużo czytałam interesowałam się tym. Również miałam problem z prolaktyna.

Super że wynik wyszedł ci w normie.
 
Cześć dziewczyny! Zdecydowałam się dołączyć do Was na forum jeśli oczywiście mozna ;) Dużo dziewczyn z wątku zobaczyło już upragnione dwie kreseczki czego gratuluję bardzo, więc stwierdziłam, że może po dołączeniu i ja również wreszcie zobaczę coś innego niż "biel vizira" . Trzymam tez oczywiście kciuki za wszystkie starające się kobietki !!!
 
To jak ci się coś nie podoba to nie czytaj. Nie tylko ja mam takie informacje odnośnie wykonywania badania pod nazwą prolaktyny. Robiłam ja kilkukrotnie bo miałam z nią problem i zażywalam leki na obniżenie.

Bez kom.
To byl raczej "ukłon" w Twoja stronę nie miałam nic złego na myśli... I nic złego w Twoim kierunku nie napisałam, jeśli Cię w jakiś sposób urazilam to przepraszam.
 
reklama
To byl raczej "ukłon" w Twoja stronę nie miałam nic złego na myśli... I nic złego w Twoim kierunku nie napisałam, jeśli Cię w jakiś sposób urazilam to przepraszam.
Nie nie ty nic nie zrobiłaś. Przepraszam pisze na innym forum z inną dziewczyna dokładnie na ten sam temat i nie zauważyłam że jestem na forum bb[emoji23][emoji23] nie urazilas mnie niczym. Raz jeszcze przepraszam.
 
Do góry