reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Może zostanmy na tym? :) tutaj chyba bardziej jesteśmy zauważone.

Kochane u mnie 8dc i ból lewego jajnika sluz... W tamtym cyklu było to samo, jednak jak byłam u lekarza to w 13dc był pecherzyk 13mm nie wiem co się znowu odpierd*la.
 
Kochane ja po wczorajszej wizycie widziałam już Naszego Groszka ♥️♥️♥️👶 co prawda nie widać jeszcze serduszka ,ale Pani doktor powiedziała , że ciąża jest młodsza niż wychodzi z OM i sama też o tym widziałam. Za wszystkie Kochane Kobietki trzymam kciuki i Wy też nadal za Nas trzymajcie ♥️👍 ściskam Was mocno
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dziś @ w ostatni dzien tego strasznego 2019 roku, który cały przeleciał na staraniach... jestem załamana. Założyłam sobie, że do końca roku będę w ciąży... wy płaczecie ze szczęścia ja z rozpaczy. 27.01 ide do mojej Gin, zapytam jej o klinike leczenia nieplodnosci moze polecić. U mnie poza Hashimoto i PCOS caly czas leczonym wszystko ok, u mojego M pierwsze badajia wykazały śladowa ilosc plemnikow, ale kolejne po 3 mieisiacach, wylazaly juz wystarczajaca ilosc o bardzo dobrej ruchliwość, a mimo to nic.
Cieszę się waszym szcześciem!! Do zobaczenia w nowym roku.

Nie jesteś sama :( myśle ze ten rok dał nam popalic a kolejny nam zrekompensuje starania . Trzymaj się.
 
Do góry