reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Różnie to bywa. A może byłaś i była biochemiczna? Testy nie są mega wiarygodne i też wkurzajace jest to że dają cholery nadzieję A później rozczarowanie, ale moje cycki mówi że to chyba jednak ciąża [emoji23][emoji23][emoji23]
Moje nic nie powiedzą bo po duphastonie zawsze bolą jak na ciążę i rosną wyśmienicie :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
To teraz możesz sobie wybrać kiedy była hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]
Może to nie jego czas :)
Lepiej niech się pokaże dopiero jako tłusta krecha niż cień, który zniknie.


No i tu jest zagadka. Obliczyłam na 18.12 ale wydaję mi się, że była 19.12 choć wg temperatury porannej ovuFriend na 22.12 wyznaczyła (z czym na pewno się nie zgadzam wg objawów ;) ) a inna apka wg popołudniowej tempki na 20.12 i jest taka opcja bardzo możliwa. Ogólnie plamienie niby owulacyjne mialam 16.12 i 19.12 a później od 21.12 do przedwczoraj a test owulacyjny pozytywny 15.12 i od 17.12 do wyczerpania zapasów hahaha Więc zgaduj zgadula ;)


24dc przy cyklach od 27do31 :)
 
Ja mam takie beznadziejne wspomnienia z bety, że nie chce mi się nawet o niej myśleć :/ Ale w końcu będę musiała się zebrać..
 
Spokojnie! Myśl pozytywnie. Ja Ci tak pisze A sama mam gacie pełne... [emoji16]

Dziewczyny wgl to dzisiaj cały dzień mam jakiś dziwny posmak w ustach... bleee inaczej niż zwykle, jakoś tak w gardle czuje [emoji16]
Ja to na serio jakieś dziwadlo jestem [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja mam takie beznadziejne wspomnienia z bety, że nie chce mi się nawet o niej myśleć :/ Ale w końcu będę musiała się zebrać..
 
Verona idź koniecznie na betę jutto. Labo są otwarte od 7 rano często może przed praca się uda jak nie to po pracy, ale postaraj się bo fajnie jakbyś miała jednak pewność co z tobą się dZieje
 
Pewnie że tak. Wolę wiedzieć przed sylwestrem co jest grane. Po za tym już testy snia mi się po nocach. Dzisiaj mi się śniło że były negatywne A rano jednak bladzioch się pojawił [emoji4] Zrobiłam jutro z rana jeszcze jeden bo mam ale czułość ma 20 więc wątpię być od wyszło [emoji4]
Verona idź koniecznie na betę jutto. Labo są otwarte od 7 rano często może przed praca się uda jak nie to po pracy, ale postaraj się bo fajnie jakbyś miała jednak pewność co z tobą się dZieje
 
reklama
Ja mam takie beznadziejne wspomnienia z bety, że nie chce mi się nawet o niej myśleć :/ Ale w końcu będę musiała się zebrać..
Ja też miałam i w tej ciąży nie robilam w ogóle... Tylko test płytkowy i czekanie do wizyty, u dr byłam dopiero w 8tc! ze strachu, że wcześniej mogłoby czegoś nie być... Było wszystko ❤
 
Ostatnia edycja:
Do góry