reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

a dlaczego??
nas pewnie też niedługo czeka zakup fotelika, ale na razie ciii;)

bo jest lepszy od tego z pierwszego linku a taki sam jak ten z trzeciego tylko w trzecm linku niby kolekcja 2011, więc po co przepłacać? takie moje zdanie :-p
noi w tym z pierwszego nie ma isofixu, a jeśli ktoś ma możliwość takiego montażu, to lepiej brać :-)
 
reklama
Wózek ładnie sobie poradził z tym ciężarem i siedzonkiem.Zrobiłam fotki ale było tak zimno że musiałam Ani nóżki przykryć
pokrowcem od wózka.Jutro zrobię fotkę samego siedzonka na wózku.

IMAG0106.jpg


IMAG0108.jpg


IMAG0110.jpg
 
Nasz Nomad jest delikatny i leciutki i dlatego ma (z gondolą) mniejszą nośnośc - coś za coś...

Wiekszość teraz kupuje leciutkie parasolki a my na przekur kupiliśmy wczoraj lodołamacz ;-) Kolor nie za bardzo mi się podoba ale jest prawie nowy i za mały pieniądz więc nie wybrzydzam. Powiem Wam, że różnica jest kolosalna. Ten wózek jest tak miękki, że szok... I ma 5 cm wiekszą gondolę więc na długo starczy :-) Będziemy go mieć w teren a Nomada do miasta :-)

ZAAK - Wzki dziecice

maly pieniądz tzn za ile?

HAHAHAHA a my takim wózkiem od początku sie wozimy ;)))) gondole ma jedna z najwiekszych na rynku i baaaardzo dobre zwieszenie. Nawet na wybojach nie telepie dzieckiem. A duze kola na sniegu daja bez problemu rade. Wozek byl w roznym terenie juz wyprobowywany.

Nataliak - tak, to Roan Marita.
 
reklama
ja juz kiedys pisalam ze tego typu dostawki to nieporozumienie bo obciazaja strasznie wozek z jednej strony zupelnie zmieniajac jego srodek ciezkosci i katastrofa gotowa...
 
Do góry