reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

nasze emu mimo ze na malych piankowych kolach to dzielnie znosi dodatkowe spore obciazenie w koszu i nic mu sie nie dzieje, mam nadzieje ze wytrzyma jeszcze pare miesiecy i bedzie sie nadawal do sprzedania ;)
 
reklama
No to mam nadzieję że i mój wózek wytrzyma wagę. Czekam niecierpliwie na te siedzonko!

Nasz Nomad jest delikatny i leciutki i dlatego ma (z gondolą) mniejszą nośnośc - coś za coś...

Wiekszość teraz kupuje leciutkie parasolki a my na przekur kupiliśmy wczoraj lodołamacz ;-) Kolor nie za bardzo mi się podoba ale jest prawie nowy i za mały pieniądz więc nie wybrzydzam. Powiem Wam, że różnica jest kolosalna. Ten wózek jest tak miękki, że szok... I ma 5 cm wiekszą gondolę więc na długo starczy :-) Będziemy go mieć w teren a Nomada do miasta :-)

ZAAK - Wzki dziecice
 
Nasz Nomad jest delikatny i leciutki i dlatego ma (z gondolą) mniejszą nośnośc - coś za coś...

Wiekszość teraz kupuje leciutkie parasolki a my na przekur kupiliśmy wczoraj lodołamacz ;-) Kolor nie za bardzo mi się podoba ale jest prawie nowy i za mały pieniądz więc nie wybrzydzam. Powiem Wam, że różnica jest kolosalna. Ten wózek jest tak miękki, że szok... I ma 5 cm wiekszą gondolę więc na długo starczy :-) Będziemy go mieć w teren a Nomada do miasta :-)

ZAAK - Wzki dziecice
lodołamacz- hehe! DOBRE! Wygląda bardzo solidnie!!! robiliście testy na śniegu i daje radę?? Ja nomadem nawet nie próbuję przebijać się przez te śniegi

wczoraj zagadnełam moją sąsiadke o Espiro magic 3 (stoi na klatce schodowej) i kobietka bardzo sobie chwali, używa już 3 lata (ma 2 dzieci) i stwierdziła, że polecić może w 100%, lekki, fajna amortyzacja kół, świetnie się prowadzi, ma fajną rączkę (inną niż pozostałe spacerówki, te pałaki nie wydają mi się wygodne do trzymania), kosz na zakupy ok. Mnie przekonała - zakup zaplanowałam na wiosnę.
 
wczoraj zagadnełam moją sąsiadke o Espiro magic 3 (stoi na klatce schodowej) i kobietka bardzo sobie chwali, używa już 3 lata (ma 2 dzieci) i stwierdziła, że polecić może w 100%, lekki, fajna amortyzacja kół, świetnie się prowadzi, ma fajną rączkę (inną niż pozostałe spacerówki, te pałaki nie wydają mi się wygodne do trzymania), kosz na zakupy ok. Mnie przekonała - zakup zaplanowałam na wiosnę.
a nie mówiłam, że to fajny wózek;)
 
Poradźta mi:

chcemy kupić ASAP fotelik recaro- są modele "young expert", "young expert plu 2010" i "young expert plu 2011". Rozpiętość cenowa od 650 do 900... I NIE MAM POJĘCIA na co byloby rozsądnie się zdecydować;...:-(

RECARO YOUNG EXPERT 9-18 kg + wysyłka gratis wawa (1329955856) - motoAllegro
RECARO YOUNG EXPERT PLUS 2010 + wysyłka gratis (1366082318) - motoAllegro
RECARO YOUNG EXPERT PLUS 2011 + wysyłka gratis (1366082325) - motoAllegro

hmmmm
mój typ ten z drugiego linku :-)
 
reklama
Do góry