reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
chodzilo mi o to ze smieszne sa te rozkminy wozkowe, gorzej niz przy wyborze samochodu ;P ale wlasnie kosztami sobie to usprawiedliwiam bo skoro dla mnie 1500zl to majatek to daje sobie prawo do dluzszych dywagacji na ten temat a nie biegne do sklepu po pierwszy lepszy ;P
 
tym bardziej ze wózka nie używamy miesiąc tylko przynajmniej 2 lata i to codziennie, zreszta z innymi rzeczami tez tak mam
 
no ja bym chciala dla drugiego dziecka zostawic wozeczek ewentualnie moc go z czystym sumieniem sprzedac dlatego zalezy mi zeby byl 'niezniszczalny' ;P
 
właśnie, i dlatego wydaje mi sie ze pomimo ze xlandery są baaardzo popularne łatwiej go sprzedać niż np tako czy jedo
 
wlasciwie to raczej nie pomimo a dzieki temu ze sa popularne. no i mozna za nie wyciagnac dobra cene, uzywane polskie wozki jednak slabiej ida na allegro nawet jesli sa w idealnym stanie.
 
Tyle tylko ze w tej chwili jest taki szal na x-landery że za sezon czy dwa nikt nie bedzie chciał ich kupowac ze wzgledu na to że co druga mama taki ma :baffled:
 
być może, jednak od kilku lat cieszą się popularnością i nie sadze ze nagle za rok czy dwa nikt nie będzie ich chcial kupować, ja osobiście mam to nosie czy jeździ ich po osiedlu 100 czy tylko jeden, dla mnie najważniejsze jest moja i dziecka wygoda ( i cena oczywiście:sorry2:)
 
Tyle tylko ze w tej chwili jest taki szal na x-landery że za sezon czy dwa nikt nie bedzie chciał ich kupowac ze wzgledu na to że co druga mama taki ma :baffled:

nie wydaje mi sie zeby dobra marka stracila na popularnosci ze wzgledu na popularnosc... chyba ze ktos bedzie chcial byc 'oryginalny' i stwierdzi ze kupi cos gorszego zeby sie wyrozniac.
 
reklama
a my zdecydowalismy sie na ten wozek, moja siorka tez korzystala z tej firmy i byla bardzo zadowolona. Najwazniejsze zeby dziecku glowka nie skakala w wozku wiec musi miec dobre i miekkie amortyzatory. Spacerowka moze byc bardziej twarda ale to juz inna bajka :)
 

Załączniki

  • bre_2.jpg
    bre_2.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 37
Do góry