reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Widzialam u nas kobiete z tym wozkiem(oczywiscie Polka bo Angielki nie maja takich wozkow!) i mi sie podobal.Ona byla z niego zadowolona.Siedzenie mozna montowac w 2 strony co jest akurat dla mnie wazne.Chyba kupuje podwojna wersje tego wozka ale jeszcze do konca nie wiem:-D.Musze wymiary dorwac wozka zlozonego z siedzeniami a nie moge nigdzie tej informacji znalezc.
 
reklama
Widzialam u nas kobiete z tym wozkiem(oczywiscie Polka bo Angielki nie maja takich wozkow!) i mi sie podobal.Ona byla z niego zadowolona.Siedzenie mozna montowac w 2 strony co jest akurat dla mnie wazne.Chyba kupuje podwojna wersje tego wozka ale jeszcze do konca nie wiem:-D.Musze wymiary dorwac wozka zlozonego z siedzeniami a nie moge nigdzie tej informacji znalezc.

O którym wózku piszesz? O tako?

A tak z ciekawości - jakie Angielki kupuja wózki?
 
teraz wystarczy ze firma krzak zrobi cos co wygladem przypomina x-landera xa i juz im sie to sprzedaje. mimo slabszej funkcjonalnosci, gorszych materialow itd.
wiele dziewczyn pyta czym sie te wozki tak naprawde roznia. no coz... jesli ktos chce wozeczek na spokojne spacerki i nie mysli o tym zeby go po pierwszym dziecku zostawic dla kolejnego albo sprzedac to mozna sie bawic w cos co wyglada jak xa. natomiast o x-landerze tyle sie pisze ze nie ma watpliwosci ze to w tej kategorii cenowej najsolidniejszy wozek ktory nie zrobi nam zadnego zonka po kilku miesiacach.
 
Miałam takie samo zdanie jak Ty Nataliak - tylko, że widziałam dokładnie ten wózek w sklepie i trochę to zdanie zmodyfikowałam... Cena tez jest podobna. Naprawdę nie mogłam się do niczego przyczepić, dlatego Was pytam o konkrety, materiały dobrej jakości, amortyzacja, itp.
Na te starsze tako nawet patrzeć nie mogłam - oprócz tego, ze niezbyt ładne, do tego właśnie ich jakośc pozostawiała wiele do życzenia. Nawet nie pomyslałam, że będę w ogóle zainteresowana tym wózkiem, a teraz mam sporo wątpliwości i myslę sobie, że to jednak fajny wózek - oczywiście mówię o tych najnowszych modelach :-).
Chciałabym jednak poznać opinie dziewczyn, któe faktycznie mają porównanie i miały z tym wózkiem do czynienia :-)
 
berbel-tak o Tako pisalam(jumper duo).
W Anglii sa popularne wozki Graco jesli chodzi o pojedyncze, i Maclaren(nawet od urodzenia) a z podwojnych sa popularne Phil and Ted's, czy tez Graco.Wszystko spacerowe, raczej rzadko sie widzi cos z porzadna gondola i na duzych kolach.3-kolowe tez swego czasu byly popularne ale juz nie tak bardzo.Najbardziej nie lubie jak widze noworodka w parasolce a tu czesto sie widzi.Ja to z daleko wiedzialam ze ta dziewczyna z Jumperem to Polka:tak:Ostatnio widzialam tez dziewczyne z Tako duodriverem-tez Polka.
 
berbel najlepsze co Ci moge doradzic to wygooglanie roznych modeli wozkow. opinie uzytkownikow sa najistotniejsze i to takich ktorzy troche juz wozka uzywaja a nie kupili i uwazaja ze jest zajebisty bo ladnie wyglada jak stoi w mieszkaniu a dziecko zacznie nim jezdzic za miesiac bo jeszcze sie nie urodzilo albo byli na kilku spacerkach w pobliskim parku i twierdza ze jest ok. trzeba tez wykluczyc marketing szeptany bo tego pelno nawet na bb, w wiekszosci wozkowych tematow trafia sie jakis zachwalajacy z kilkoma postami o tym samym, najczesciej to robota producentow polskich wozkow ktorzy jakos musza sie rozreklamowac i wejsc na rynek. opiniami sprzedawcow sklepowych tez bym sie nie sugerowala bo czesto dzialaja niczym lekarze nakreceni przez przedstawicieli farmaceutycznych albo po prostu wcisna najgorszy szajs bo im zalega w magazynie a za to sa premie.
ja sobie postanowilam ze nie bede krytykowac juz dziewczyn ktore chca kiepskie polskie wozki albo jakies zagramaniczne wynalazki o ktorych nikt nie slyszal. wiem ile ja moge wydac, znalazlam 2modele ktorych jestem pewna do tego stopnia ze moge je nawet w ciemno kupic na dowolnej aukcji na allegro i nie bede sie bala niespodzianek. moja decyzja jest poparta godzinami czytania opinii w sieci i rozmowami z uzytkownikami. moze to troche smieszne ale dla mnie kwota okolo 1500zl to duzy wydatek i chce po prostu uniknac usterek i kupic wozek ktory posluzy niejednemu dziecku.
 
Witajcie kobitki :-)

Widzę, że ten x-lander ma bardzo duże powodzenie. Mam jednak do Was pytanie jeszcze o tako jumper x - czy któraś z Was widziała go osobiście? Co w nim ewentualnie kest nie tak?
ja widziała, ogolnie ok, chociaz mi sie nie podobał podnózek, cięzko sie podbijał, materiał taki sobie, ale cenowo atrakcyjny ( coś za coś)
 
reklama
Do góry