reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
ja nie słyszałam, ale twister mi się podoba, ja się zastanawiam czy jednak nie x-lander xa z 2009 roku , bo w razie czego łatwiej sprzedać?, a może jak się zdecyduje na 2 dziecko to sobie zostawię?
 
Ostatnia edycja:
Halo...
Ja właśnie od 2 tygodni jestem oszołomiona ilością wózków w necie... niestety tutaj gdzie mieszkam mogę w sklepach (z ograniczoną ilością) podotykać głównie wózki niemieckie....
Do wczoraj miałam swój typ.... ale na zamówienie trzeba by czekać około 10 tygodni... ale wczoraj pojechałam do jeszcze jednego sklepu i znalazłam....
Wyniki Wyszukiwania : dino sklep dla dzieci: wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
jest lekki.. prowadzi się dosłownie dwoma paluszkami.... ale najważniejsza jest długość gondolki: 90 cm..... a w rzeczywistości gondolka nie wygląda na aż tak długą... owszem obszerna i fajna jest... ma ochronę przed promieniami słonecznymi....i świetne amortyzatory.....
Oczywiście polska cena jest nie do zaakceptowania, bo ja tutaj mam go za około 250 Euro mniej....
Co wy na to??
 

Widziałam już ten artykuł wcześniej. Ale nie pokusiłam się o wysłanie sms'a :-p Może któraś z Was czytała pełny ranking? Czy wiecie, które wózki wypadły najlepiej, a które najgorzej?
 
Witajcie... Ja tą tabelkę też mam.. test był przeprowadzany na grupie tylko wybranych 10 wózków.. nie obejmuje on niestety szerszej gamy wozków.. był robiony w Niemczech, a Polacy tylko przekopiowali tabelkę (pobierając teraz opłaty za jej wyświetlenie.. bzdura). Interpretując jej wyniki można stwierdzić, że nagminne lizanie czy gryzienie elementów wykonanych z tworzyw gumowych może spowodować dostanie sie szkodliwych substancji do organizmu dziecka. Wiadomo, że dzieci nie oblizują rączek do prowadzenia wózków, czy kół... ten test jest troszkę wydemonizowany.... Jakby się tym kierować, to najlepszą chyba byłaby tylko chusta do noszenia... Mój mąż wczoraj wyczytał, że niestety w podawanych dzieciom szczepionkach jako środek konserwujący używa się związków ołowiu,... są szczepionki, które zawartość tego związku mają 30-krotnie przekroczona.. a związki ołowiu mają związek z występowaniem autyzmu czy porażeń mózgowych.. i co przez to nie podacie szczepionki???? Myślę, że test zrobiony na polskich wózkach, lub tych dostępnych w Polsce ukazałby może również, że te wózki powinny być zabronione do sprzedaży...:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chrupcia, byłabym bardzo wdzięczna :-)

Wiolan, masz rację. Należy to traktować z przymrużeniem oka. Inaczej mozna popaśc w paranoję. Jednak skoro wyszedł taki ranking to jestem ciekawa jak wypadł.
 
Do góry