reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

malina29, dziekuję za odp. A czy to był model Vedi? Jak wyglądały kółka? Dobre mam odczucia, że nie trzymają proporcji?

majowa mama, niestety, nie słyszałam.
 
reklama
malina29, dziekuję za odp. A czy to był model Vedi? Jak wyglądały kółka? Dobre mam odczucia, że nie trzymają proporcji?

majowa mama, niestety, nie słyszałam.

No własnie nawet Vedi bardziej do mnie przemawaił niż FYN4 - a ponoć FYN4 cieszy się większą popularnością, ale nie wiem czemu...te kółka nie wyglądały tak nieproporcjonalnie jak w allegro teraz widzę...hmmm
tylko, że widzisz ja nie jestem specem za bardzo - nataliak może coś wieęcej wie na temat modelu, bo pamiętam,że ona gdzieś obcykała te wózki (na którejś wcześniejszej stronie BB)
 
Ostatnia edycja:
No własnie nawet Vedi bardziej do mnie przemawaił niż FYN4 - a ponoć FYN4 cieszy się większą popularnością, ale nie wiem czemu...
tylko, że widzisz ja nie jestem specem za bardzo - nataliak może coś wieęcej wie na temat modelu, bo pamiętam,że ona gdzieś obcykała te wózki (na którejś wcześniejszej stronie BB)

Ooo, to muszę udać się do Niej po opinię :) Dziękuję :happy2:
 
My wstępnie wybraliśmy ten wózek ale to wybór jeszcze nie przesądzony. Będziemy jeszcze jeździć i oglądać :)

Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...


Alis to opowiedz co o nim myslisz bo mi sie podoba podwojna wersja tego wozka.czy da sie go zlozyc razem z siedzeniem?Czy on jest bardzo gruby po zlozeniu?Mam maly bagaznik w Fordzie Galaxy a ze mieszkam w Anglii nie mam jak go wyprobowac przed zamowieniem.
 
tiger w temacie zakupowym napisalam Ci o tym wozeczku robiac przy okazji troche zamieszania bo juz mi chyba mozg nie pracuje o tej godzinie :p jakby co to sluze dluzszym elaboratem nt jedo kontra x-lander na pw :)
 
Dziś oglądałam wózki, ja pierdziu wybór niech szlag trafi.... nawet nie było co pomacać.
Widziałyście lub może słyszałyście o wózku ORING ?

wiesz co, strasznie mało informacji o tym wózeczku jest w necie...albo to całkowita nowość, albo może mało kto go używa... Ale na pewno informacje zawarte na stronach sklepów internetowych nie zachęcają do jego zakupu (np. Wózek dziecięcy Oring | Mad-Pak )
 
reklama
Do góry