reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
ja jednak radze się przejść do sklepu i oglądnąć - to jest najlepszy sposób ;-)

Pewnie, że to najlepszy sposób :) Ale wcześniej można również ewentualnie poczytać ;) Ja brałam pod uwagę trzy wózki: x-landera, tako i jedo. Wszystkie obejrzałam jednego dnia w jednym sklepie i podpierając się opiniami z netu zdecydowaliśmy z Mężem że kupimy Jedo. X-lander odpadł u mnie ze względu na małą gondolę i nie przekładaną spacerówkę. Tako okazał się za ciężki, poza tym kiedy porównałam jakość wykonania gondolki (chodzi mi o rodzaj materiału i jakość wykończenia gondolki i spacerówki) w Tako i Jedo to jednak Jedo wypada dużo korzystniej. Ma też większy wybór tapicerek. Cenowo nie różnią się bardzo (ok. 200zł) za zestaw 3w1.
 
Pewnie, że to najlepszy sposób :) Ale wcześniej można również ewentualnie poczytać ;) Ja brałam pod uwagę trzy wózki: x-landera, tako i jedo. Wszystkie obejrzałam jednego dnia w jednym sklepie.
ja zrobiłam tak samo tylko zamiast Jedo brałam pod uwagę atlantica - u mnie wygrał x-lander, w sklepie spędziliśmy chyba z godzinę, gość sie naprodukował :tak:, wiec mam pewność ze jest to przemyslany wybór, opinie troszke pomogly, ale jak w kazdym przypadku sa pozytywne i ngatywne
 
ja zrobiłam tak samo tylko zamiast Jedo brałam pod uwagę atlantica - u mnie wygrał x-lander, w sklepie spędziliśmy chyba z godzinę, gość sie naprodukował :tak:, wiec mam pewność ze jest to przemyslany wybór, opinie troszke pomogly, ale jak w kazdym przypadku sa pozytywne i ngatywne

Wiadomo, że jedna mama chwali dany model a druga przeklina go, w końcu każdy ma inne wymagania i czasem można się rozczarować. Najważniejsze to wybrać wózek który będzie spełniał jak najwięcej naszych potrzeb (bo wszystkich to chyba żaden nie będzie spełniał), reszta i tak wyjdzie przy użytkowaniu. Łatwiej byłoby wybierać wózek dla drugiego dziecka mając już za sobą jakieś doświadczenie w tej sprawie. Ja nie mam, także zdaję się na własną intuicję i na to co mi się podoba mam nadzieję że dobrze wybrałam i nie będę żałować :)
 
A my po dłuuugich, nocnych dyskusjach doszliśmy do wniosku, że nie będziemy wydawac całej kasy na wózek, bo i tak mamy dostac ten Chicco, więc w razie "W" bedziemy miec alternatywę. A jak obydwa okażą się lipne, to spróbujemy je sprzedac, dołożyc troszkę kaski i kupimy wtedy coś lepszego:tak:, chociaż po zasięgnięciu opinii doświadczonych mamusiek wiem, że nie warto wydawac dużo kaski na wózek wielofunkcyjny, bo nie całym roku często gęsto mamusie przerzucają się na najlżejsze spacerówki.

Ten, na który się zdcydowaliśmy ma w zestawie wszystko- gondola, spacerówka, fotelik, śpiworek, folia p/deszczowa, moskitierę, torbę, przewijak, jakąś tackę na napoje, barierkę, koła pompowane, przekładaną rączkę. Brakuje mi tutaj tylko skrętnych kół, co prawda były też do wyboru z obrotowymi, ale one są piankowe.
Wózek spełnia wszystkie normy, wygląda dośc masywnie, waży 16 kg (ale dla mnie waga nie ma znaczenia, bo mieszkam w parterowym domu), no i ma pozytywne opinie. Podoba mi się wizualnie, a kosztował z przesyłką tylko 690 zł;-).
Zobaczymy jak się będzie sprawował, najwyżej bedę później płakac:sorry:. Chyba jako jedyna na forum zdecydowałam się na polski wózeczek??
 

Załączniki

  • merc_s3_fotelik.jpg
    merc_s3_fotelik.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 42
A my po dłuuugich, nocnych dyskusjach doszliśmy do wniosku, że nie będziemy wydawac całej kasy na wózek, bo i tak mamy dostac ten Chicco, więc w razie "W" bedziemy miec alternatywę. A jak obydwa okażą się lipne, to spróbujemy je sprzedac, dołożyc troszkę kaski i kupimy wtedy coś lepszego:tak:, chociaż po zasięgnięciu opinii doświadczonych mamusiek wiem, że nie warto wydawac dużo kaski na wózek wielofunkcyjny, bo nie całym roku często gęsto mamusie przerzucają się na najlżejsze spacerówki.

Ten, na który się zdcydowaliśmy ma w zestawie wszystko- gondola, spacerówka, fotelik, śpiworek, folia p/deszczowa, moskitierę, torbę, przewijak, jakąś tackę na napoje, barierkę, koła pompowane, przekładaną rączkę. Brakuje mi tutaj tylko skrętnych kół, co prawda były też do wyboru z obrotowymi, ale one są piankowe.
Wózek spełnia wszystkie normy, wygląda dośc masywnie, waży 16 kg (ale dla mnie waga nie ma znaczenia, bo mieszkam w parterowym domu), no i ma pozytywne opinie. Podoba mi się wizualnie, a kosztował z przesyłką tylko 690 zł;-).
Zobaczymy jak się będzie sprawował, najwyżej bedę później płakac:sorry:. Chyba jako jedyna na forum zdecydowałam się na polski wózeczek??

Nie jedyna, Jedo i Tako to także polskie wózki, X-lander zresztą też :D
 
Estragon nie jesteś sama... ja wybrałam Q12 firmy maked... mają śliczny bordowy kolor i wózek ma wszyściutko czego oczywiście ja w nim szukałam...
 
reklama
Estragon nie jesteś sama... ja wybrałam Q12 firmy maked... mają śliczny bordowy kolor i wózek ma wszyściutko czego oczywiście ja w nim szukałam...
no właśnie ten mój też ma wszystko oprócz skrętnych kół, ale może jakoś to przeżyję:tak:.

Agate właśnie kolorki mają fajne, np w xlanderch nie podobał mi się żaden kolor, tzn początkowo na zdjęciach brązowo-pomarańczowy, ale na żywo już nie.
 
Do góry