reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
no tak streszczę, co było w tamtym:confused2:
niestety nie mam dostępu do tego wózka (dopóki go nie dostanę) ani do dziecka:-p;-) (dopóki nie urodzę)
Jakoś tak się bardzo nie przejmuję, bo będę miała ten drugi Chicco, a jak obydwa będą doopiaste, to sprzedam (nawet za 200 zł) dołożę trochę kaski i kupię lepszą spacerówkę. U mnie w miejscowości jest nowa kostka i nie ma żadnych górek, a jak pojedziemy do mamy do Krakowa albo na zakupy, to mąż będzie się produkował, a nie ja:-p

A tak w ogóle, to zobaczcie jaka spacerówa:
http://www.allegro.pl/item916668808_ss_jeep_jogger_wozek_glosniki_licznik_su.html
 
Ostatnia edycja:
Ja jednak zrezygnowalam z wozka prosto z PL ze wzgledu na koszta i kupilam na ebayu uzywany polski wozek ktory akurat byl w anglii.jest to Implast spider zielony z dwona gondolkami(jedna bedzie zapasowa).Troche duzy no i zeby go zmiescic do bagaznika trzeba jednak kola sciagac ale coz...wyjscia nie bylo-zaden inny nie zmiesci sie do bagaznika bez sciagania kol oprocz parasolki podwojnej a takiego wozka nie chcialam.Bede go uzywacz rok(dopoki Ania nie wyrosnie z niego) a potem sprzedam go i kupie jakas fajna spacerowke a Ania bedzie chodzila obok.
 
Natalia Lila, wozek wyglada ladnie. A ten ma skretne przednie kola?

Estragon, szpanerska ta spacerowka, a kola ma jak rower i pelno roznych bajerow. Bardzo oryginalna i jaka tania.
 
reklama
Do góry