reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Dziewczyny, jeśli któras z Was chcialaby kupić fotelik samochodowy bobbiway implast do Boldera to będę miała do sprzedania. czarny w koła:tak: Jak coś piszcie na priva. Używany był baaaardzo mało, dziecko powoli wyrasta. mieszkam w warszawie :-p


Pozdr
październikówka 2009
 
pochwal sie co zakupiłaś :tak:

Zamówiłam Bebecar, na stelażu Ip-Op, chciałam nawet zrobić zdjęcia, bo tego materiału który wybrałam nie ma jeszcze na żadnej stronie, ale w sklepie też już nie było, wyprzedało się to co przywieźli, więc ja też czekam na kolejną dostawę.. A potem zarzucę Was fotkami!:tak:
 
:-) ja już niemoge się doczekać jak przyjdzie :tak:
Ja też nie mogę się na swój doczekać- zamówiliśmy dzisiaj cały zestaw, ma być w połowie marca:-D
Dziewczyny niech ten czas oczekiwania na pojazdy szybko Wam minie:-)
Ja swój już mam, wprawdzie trochę go muszę przestawiać codziennie, ale przynajmniej oczy naciesze:-D
 
A wiecie, że ja na ulicy widziałam do tej pory tylko 2 x-landery xa i 1 Jedo Fyn.
Niby chyba większość z nas opowiadała się za kupnem x-landera, o tyle na ulicach ich wcale jakoś nie widuję. Za to wiele ma podobne stelaże.

a ja mam wrażenie, że w białym to tylko Tako jeżdżą.. x-landery widziałam może ze 2, jest też sporo maxi cosi :yes:
 
Ja jeszcze nie zdecydowałam co kupie. Ale napewno będzie to 2w 1. Spacerówka z wyciaganą miękką gondolą. No i napewno nie chcemy dać za nią więcej niż MAX 600zł. Dużo z mężem rozmawialiśmy na ten temat i stwierdzilismy że to naprawde zbedne wywalenie pieniędzy, ponieważ za rok- półtora będziemy chceli sie przenieść na lekka spacerówke-parasolke.
 
reklama
Do góry