reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Jak patrze na ceny tych wózków to czasem samochód już by się kupiło:tak:
A to tylko na góra 2-3 lata.
Widzę, że praktycznie wiekszość myśli o x-landerze, ja natomiast zastanawiam się nad Tako JumperX, z tym że przeraża mnie trochę jego waga (16kg), dodam że mieszkam na 3 piętrze bez windy :-(
Może spotkałyście jakieś wózeczki o mniejszej wadze godne polecenia (kilo może nie zmieni postaci rzeczy ale już 3-4 na pewno):tak: Ja w sumie potrzebuję 2w1 bez fotelika, bo fotelik mam już od bratowej bo jej synku:-)
 
reklama
Już kiedyś wklejałam link do tego wózka ale powtórzę. Dla tych co szukają tańszej wersji x-landera xs i dla tych co szukają lekkiego wózka - bo waży 11kg. cały. Co prawda ma piankowe koła a nie pompowane, ale dobra amortyzacja w piankowych powoduje że przy pompowanych nie ma żadnej różnicy - sprawdzałam w sklepie - poza lekkością wózka no i odpada problem dopompowywania kół. Ale najlepiej jak każdy się sam w sklepie przekona co mu leży a potem kupuje :tak: No i spacerówkę można przekładać

http://www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-emu
 
Ostatnia edycja:
estragon, jak masz prikaz, to chyba też nie masz wyjścia. Ale zawsze miło jest kupić sobie nowy wózek. Poszukaj w podobnej cenie, a najwyżej coś dołóż i miej radochę :)
Ja dla Oli kupiłam używaną-nieużywaną emmaljungę. Ludzie, którzy sobie ją kupili dostali chwilę po narodzinach dziecka drugi wózek od dziadków, tak nam przynajmniej powiedzieli, i ten swój musieli sprzedać. NO, bo inaczej dziadkowie by się obrazili.
A teraz miałam radochę wyboru koloru, modelu, a wówczas patrzyłam na jak najniższą cenę

A i tak niezły interes ubiliśmy, bo my kupiliśmy tamten wózek za 850 pln, a sprzedaliśmy po dwóch córach za 500 pln :tak:

A wiecie, że ja na ulicy widziałam do tej pory tylko 2 x-landery xa i 1 Jedo Fyn.
Niby chyba większość z nas opowiadała się za kupnem x-landera, o tyle na ulicach ich wcale jakoś nie widuję. Za to wiele ma podobne stelaże.
 
A wiecie, że ja na ulicy widziałam do tej pory tylko 2 x-landery xa i 1 Jedo Fyn.
Niby chyba większość z nas opowiadała się za kupnem x-landera, o tyle na ulicach ich wcale jakoś nie widuję. Za to wiele ma podobne stelaże.[/QUOTE]



a u nas pełno xlanderów i jak pojechałam do kuzynki do krakowa to ich sasiedzi tez go mieli hahaha
 
w Krakowie widziałam kilka ale może dlatego ze akurat zwracałam na nie uwagę bo byłam nim zainteresowana, Jedo Fyn nie widzialam, Tako moze ze 3-4, natomiast u mnie w okolicy nie ma x landera :tak:
 
Ja mam prywatne hobby;-) Tyle już naoglądałam się wózków, ze jak jesteśmy w jakimś większym ludzkim skupisku to zgaduję jaka to marka i w 90% trafiam;-)
 
Widzę, że praktycznie wiekszość myśli o x-landerze, ja natomiast zastanawiam się nad Tako JumperX, z tym że przeraża mnie trochę jego waga (16kg), dodam że mieszkam na 3 piętrze bez windy :-(
:-)


Martina - jesli masz możliwosć kupienia innego wozka niz Tako - to szczerze bym Cie do tego namawiała... oczywiscie decyzje podejmiesz sama, ale te wozki naprawde są ciezkie, a 3 pietro nie w kij dmuchał...

ja z Antosiem gramoliłam sie tez na 3 pietro bez windy - przez 2 lata :(
niestety nie dawałam rady - wozek zostawał na dole...

Jesli masz ograniczony budzet to moze zastanów sie na uzywanym ale jednak leciutkim wozkiem na ramach aluminiowych - mase tego "jak nowki" sa na allegro i w komisach...

cale zestawy mozna kupic (3 elementowe) juz za 700-800 zł
 
Już kiedyś wklejałam link do tego wózka ale powtórzę. Dla tych co szukają tańszej wersji x-landera xs i dla tych co szukają lekkiego wózka - bo waży 11kg. cały. Co prawda ma piankowe koła a nie pompowane, ale dobra amortyzacja w piankowych powoduje że przy pompowanych nie ma żadnej różnicy - sprawdzałam w sklepie - poza lekkością wózka no i odpada problem dopompowywania kół. Ale najlepiej jak każdy się sam w sklepie przekona co mu leży a potem kupuje :tak: No i spacerówkę można przekładać

Wózek dziecięcy EMU � Spacerowe Wózki Dziecięce | Leżaczki dla dzieci i niemowląt Delti

Również polecam ten wózek.Zamierzam go kupic właśnie ze względu na wagę,bo gramolenie się z ciężkim wózkiem po schodach to porażka :no:
 
reklama
Do góry