reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

aaa, teraz to już nie wiem:sorry:. W tym nieciekawym sklepie Miki oglądaliśmy Jedo Fyn 4, mężowi się podobał (tam kosztował 1350 zł- w zestawie gondolka, spacerówka, śpiworek), ale na allegro można trafic na lepszą okazję. Mnie w sumie też się wydał w porządku, ale teraz też patrzę na Jumper Tako i też się fajnie prezentują. Swoją drogą kaska przydałaby się nam np na urządzenie pokoiku.
Początkowo zastanawiałam się nad xlanderem xa z 2009, ale za dużo go dookoła:sorry:, a ja mam takie głupie "widzimisię":-p, że na przekór nie chcę tego, co reszta:sorry:.
 
reklama
aaa, teraz to już nie wiem:sorry:. W tym nieciekawym sklepie Miki oglądaliśmy Jedo Fyn 4, mężowi się podobał (tam kosztował 1350 zł- w zestawie gondolka, spacerówka, śpiworek), ale na allegro można trafic na lepszą okazję. Mnie w sumie też się wydał w porządku, ale teraz też patrzę na Jumper Tako i też się fajnie prezentują. Swoją drogą kaska przydałaby się nam np na urządzenie pokoiku.
Początkowo zastanawiałam się nad xlanderem xa z 2009, ale za dużo go dookoła:sorry:, a ja mam takie głupie "widzimisię":-p, że na przekór nie chcę tego, co reszta:sorry:.
ja wcześniej też byłam nastawiona na xlandera ale tak jak pisałam ze wolę jednak spacerówkę przodem do mnie...no i nie ukrywam że cena też miała znaczenie gdybym kupowała zestaw xlander to 2000 a tak zapłaciliśmy 1300.
 
to fakt x-landerów jest dużo dookoła, ale to chyba też coś oznacza:-p
mi małż ciągle gada o tym X3, ze to będzie dobry wybór, lepsza amirtyzacja itd no i oczywiście duuzo tańszy
 
no właśnie ta spacerówka przodem:sorry:. Jeśli zdecydujemy się na Jedo to np fotelik będziemy musieli i tak dokupic osobno, więc wyjdzie więcej niż 1300 zł. A xlandera z 2009 za 1500 zł bez fotelika też można upolowac:sorry:. Już sama nie wiem...
 
estragon wybierz taki, który będzie się Tobie podobał, będzie funkcjonalny i do tego za dobrą cenę:tak::-D
łatwo powiedzieć, co?? :-p:rofl2:
 
Spacerowka do przodu to mi nie przeszkadza bo juz wieksze dziecko interesuje sie swiatem i chce na wszystko patrzec-ale dla noworodka wazne moim zdaniem jest aby wlasnie mogl patrzec na mamusie a tylko w Tako podowjnym jest taka opcja bo w x-landerze i kees juz nie.Jest tylko opcja miekkiej gondoli tam a Tako ma "normalna".Poradzcie dziewczyny!!!
 
Byłam tego samego zdania dopóki pan w sklepie nie pokazał mi rozłożonej spacerówki z daszkiem naciągniętym i założonym śpiworkiem i wogóle nie widziałabym dziecka co robi:no:a tak jak pisałam że nasze spacerówki będą potrzebne w zimę gdzie śpiwork i daszek zawsze będą potrzebne.ale to jest tylko moje skromne zdanie:tak:
I dodam tylko że zanim nie obejrzałam tej sytuacji w sklepie też myślałam że spacerówka przodem nie gra roli...
 
a ja mam takie głupie "widzimisię":-p, że na przekór nie chcę tego, co reszta:sorry:.
jakbym czytała o swoim mężu ;-)
estragon to może obejrzyjcie najpierw ten 4-letni wózek chicco.. kto wie, może się Wam akurat spodoba.. jeśli nie to kupicie nowy i tyle..
 
reklama
Do góry