reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Julita ten Tako jest niemal identyczny jak mój Arte. Tylko mój ma jeszcze podnóżek na stelażu do spacerówki. I te wzory kółka też mam (na fotce co wklejałam jest ciut inny) tylko na czarnym tle bo cały wózek czerwony ;)
 
Ten Tako jest sliczny-wlasnie taki bym wziela jakbym musiala kupowac pojedynczy wozek.A ten podowjny Tako to strasznie szeroki jest z tego co wiem i nie wiem czy mam go brac czy lepiej x-landera podwojnego czy kees twin k2.Z wygladu najbardziej podoba mi sie Tako ale nie wiem czy bedzie praktyczny.
 
hmmm, a ja mam teraz problem, bo właśnie dostaliśmy kaskę na wózek:-p- 1300 zł, a jakiś czas temu ktoś nam obiecał za free 4 letni Chicco (nie wiem dokładnie jaki model, wiem tylko, że jakiś ciężki) i zdecydowaliśmy, że kupowac jednak nowego nie będziemy... a tu dostaliśmy pieniążki z prikazem, że wózek mamy kupic:sorry:. No i się zastanawiam co robic? Ewentualnie decydowac się na Jedo??
 
reklama
Do góry