reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Wybraliśmy wózek z kolekcji 2010- i niestety nie mogę właśnie znaleźć nigdzie zdjęć. Kolekcję widzieliśmy w sklepie, bo szczerze mówiąc jak zapoznałam się z katalogiem na 2009r to nic mi się nie podobało dla chłopaka:-( A w nowej kolekcji jest extra materiał:-) Co do modelu (jeśli chodzi o stelaż) to wybraliśmy "Ip-op"........ w chromie:-p Oczywiście najbardziej ten chrom kręci mojego małża:-D
 
Tak, model ten sam, tylko tak jak mówię, gdyby nie było nowych tkanin, nie zdecydowałabym się na nic.. Dla dziewczynki są 2-3 fajne propozycje, ale dla chłopca niczego nie mogłam wybrać... Może w sobotę zrobię jakieś zdjęcia w sklepie, to od razu wkleję, co wybrałam:-)
 
zrób zrób, a jaki kolor wzięłaś? Bo ja np to nie mam oporów wobec żadnego z podstawowych kolorów dla chłopca, poza różem i takimi pochodnymi barw podstawowych - typu turkus. Dla mnie osobiście dla chłopaka może być i czerwień i zieleń i nawet ten pomarańcz z linku który wkleiłam, no i oczywiście ciemne kolorki. A dla dziewczynki to już kompletnie nie uznaję ograniczeń - mogą być nawet i ciemne :tak:
 
Super zakupy laski - tylko czemu miedzy tymi x-landerami agi i tigerka jest taka różnica w cenie ?:szok: Bo poza różnicą w kołach to innych nie widzę - poza tym ze aga ma jeszcze wszystkie akcesoria.

lenkaa*, z tego co zrozumiałam, to aga0411 miała nie mieć torby x-bag, bo zastanawiała się nad kupnem później, a jej koszt to chyba ok 100 pln, poza tym nie wiem jaki fotelik jest u agi0411, u mnie jest maxi-cosi, a te chyba są ciut droższe od x-cara. Mam też w cenie adapter do fotelika samochodowego, a za to się płaci extra w większości. Do gondoli są w standardzie.

Być możestąd różnica w cenie. A i tak przegapiłam, bo ten sam sprzedawca jakieś 4-5 dni temu miał tę samą aukcję o jakieś 100 pln taniej, bo po prostu dostał gondole w niższej cenie, a teraz przyszły w normalnej. Tak mi powiedział przez tel.
Ja też mam wszelkie akcesoria, widać w opisie, na fotkach nie za bardzo.

Poza tym niestety ceny tych samych wózków, modeli z tożsamym wyposażeniem niestety będą się różnić. W sklepie na Solidarności w w-wie za ten zestaw, który ja kupilam na allegro, krzyczeli sobie 2200 - 2300, a i tak kobita powiedziała, że nie przewidują już dostawy modelu z 2009 r.

A różnica w wadze z kołami i bez faktycznie zastanawiająca :oo:
Na szczęście mam 2 windy, a w razie czego blisko rodziców, to skorzystam z windy od Nich, jak w tym kawale "winda zepsuta, najbliższa w bloku obok" :-D
 
Ostatnia edycja:
Chciałam wkleic linka z wózkiem jaki my nabyliśmy ale kurcze w necie nie mogę znależć takiego koloru...nie wiem co jest :no:grane
 
reklama
julita to wklej chociaż link z modelem ;-) kolor może być innym razem :-)
 
Do góry