reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
Hejka,

dziewczyny, super, wózki bardzo ładne.
Ja też się pochwalę. Dzisiaj właśnie zamówiła poza allegro x-landera xa z 2009 w kolorze raspberry.
Oto link żebyście zobaczyły moje cudo. Domówiłam sobie jeszcze parasolkę x-landerowską.
Już nie mogę się doczekać kiedy do mnie to wszystko dotrze :happy:
X-LANDER XA 2009 +MEGA ZESTAW@OSTATNIA SZANSA-HIT (929226600) - Aukcje internetowe Allegro

Ale teraz dopiero, po Waszych postach, przyszła refleksja co do nieprzekładanej spacerówki, ani rączki :crazy:
W wózku córek - emmaljunga - mogłam manewrować gondolą i to byo super. A teraz o tym nie pomyślałam, no cóż.
 
Super zakupy laski - tylko czemu miedzy tymi x-landerami agi i tigerka jest taka różnica w cenie ?:szok: Bo poza różnicą w kołach to innych nie widzę - poza tym ze aga ma jeszcze wszystkie akcesoria.
A do mnie doszła gondolka od zakupionego wózka - stelaż dopiero idzie bo wysłany kilka dni później ( nawet Mrożek by takiej paranoi nie wymyślił :eek:, ale cóż...)Mam nadzieję że stelaż dojdzie i będzie w takim stanie jak góra bo gondolka w stanie idealnym - chyba dzieć krótko jej używał. Teraz zaczynam się zastanawiać gdzie ja mam te wszystkie zdobycze trzymać? :eek: Już mam w sypialni ustawiony karton ze stołem do przewijania jak teraz dojdzie ta kareta, to już będzie graciarnia, a tu tyle tego jeszcze....
 
no właśnie kołami się różnią i podnóżkiem i ja właśnie zauważyłam to że tam wszystko jest- akcesoria no i cena niższa
krewetka, zobacz kilka postów wstecz na co my jednak sie zdecydowaliśmy
 
Na aukcji tigerka jest napisane ze wersja z kołami waży 14kg a bez kół 9,5, więc jakby co to do wnoszenia po schodach zdejmujecie koła i wio do góry a potem zejście po kółka :-D:-D:-D. 5 kg to nie w kij dmuchał
 
Teraz zaczynam się zastanawiać gdzie ja mam te wszystkie zdobycze trzymać? :eek: Już mam w sypialni ustawiony karton ze stołem do przewijania jak teraz dojdzie ta kareta, to już będzie graciarnia, a tu tyle tego jeszcze....
lenkaa* ja się sama zastanawiałam jak ja to zrobię....
Mój wózek zajmuje górę mebli i uwierz nie było to łatwe. Na złożonym stelażu z przednimi kołami leży złożona spacerówka z budą, pokrowcem do spacerówki i barierką. Obok gondola ze złożoną budą, a w środku gondoli torba, tylne koła, folia, moskitiera i pokrowiec do gondoli. A do samej szafy musiałam upchać fotelik z budką i pokrowcem.... od samego pisania się spociłam :eek:
 
reklama
Do góry