reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
tiger w temacie zakupowym napisalam Ci o tym wozeczku robiac przy okazji troche zamieszania bo juz mi chyba mozg nie pracuje o tej godzinie :p jakby co to sluze dluzszym elaboratem nt jedo kontra x-lander na pw :)

Tak, wiem dziekuję :happy2:
Na ten Jedo nie zdecyduję się, bo ta koleżnaka ma model Vedi. Jak na razie jestem z x-landerem. Czy Ty też ten polecasz bardziej. Jak chccesz, to wal na PW :tak:
 
Hej :-)
wczoraj przyszedł do nas wózek jaki kupiliśmy - Jane Nomad + gondola Capazzo + fotelik Strata. Nawet się nie spodziewaliśmy, ze tego tyle będzie...
Ogólnie podsuumowując: zakup jak na razie nam się podoba, dostaliśmy wszystkie możliwe gadżety (parasol, przewijak, torma, śpiworek, folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy). Wózek w baaardzo dobrym stanie (używana tylko gondola, spacerówka i fotelik wcale) i za wszystko zapłaciliśmy 1300 PLN.
Tylko tyle, że tak się pospieszyliśmy, że ten cały kobylasty zestaw zawala nam pół pokoiku dla Małej,
No i parę zdjęć naszego pierwszego poważnego zakupu

Fajny nabytek. A pokój niech sobie zawala, potem jeszcze cena by podskoczyła ;-)
 
A jak to jest z adapterami do X landera?
Chciałabym móc na steleżu monować fotelik samochodowy i czy mam szukać zestawu z adapterem i wtedy dopnę każdy z fotelików? czy trzeba szukać takiego fotelika który można zamocować właśnie w X landerze?
 
reklama
jeśli kolor ci odpowiada, to czemu nie :-) bo cena niska- modelz 2008, mój małż ostatnio znalazł z 2009
X-LANDER XA 09 GONDOLA+SPACERÓW+EXTRA DODATKI (884599930) - Aukcje internetowe Allegro

też obserwuję tą aukcję ;-)
pytanie tylko co z gwarancją bo z tego co zapamiętałam z forum ;-)to zawsze jest ono 24 mce (12 producent + 12 sklep) a tu jak byk piszą że Polska gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.
i jak to jest z internetowymi zakupami, jak się coś popsuję to do Mińska trzeba jechać?:confused:
 
Do góry