reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

finansowo moze wyjsc nawet drozej, zalezy ile chcesz na to przeznaczyc. tansze wozki zwykle sa tylko w opcji 2funkcyjne a za dobra spacerowke plus osobno jakis gleboki wozek zaplacisz wiecej niz np za x-landera 2funkcyjnego. tez rozwazalam taka opcje ale doszlam do wniosku ze sie nie oplaca jesli mam sie liczyc z wydatkami.
 
reklama
A ja właśnie tak robię - najpierw gondola a potem spacerówka. początkowo myślałam ze wyjdzie wiele drożej ale po dzisiejszej wyzycie w sklepie wyszła niewielka różnica w tych wózkach które mnie interesują. I ważne jest to że wydatek spacerówki jest jednak odłożony w czasie - teraz tylko gondola która, jak ktoś nie ma wielkich wymagań to można kupić za nie wielką cenę. A jak przyjdzie czas na spacerówkę to podejmę ostateczną decyzję co mi pasuję - czy chcę lekką bo targanie ciężkiego wozu da mi w kość, uwzglednie to jaka będzie zima i podejmę decyzję na bieżąco a nie rok wcześniej. Z obserwacji widzę że te spacerówki-kolosy w 2-funkcyjnych szybko męczą matki i prędziutko przesiadają się na lekkie wózki i znowu wydatek to nie lepiej przesadzić dziecko od razu do takiej jaką się chce?

A na marginesie - widziałam dziś swój wózio w realu i jest mega zarąbisty - mój małż nawet nie chciał innych oglądać jak tym "się przejechał" W lutym zamawiam
 
Dziewczyny które wybrały x landera xa - będziecie brały wersję z 2009 czy najnowszą z 2010?
Ja czytałam o ulepszeniach w najnowszym modelu i wcale one nie powalają:dry: Pozatym wg mnie najładniejszy jest wózek czerwony własnie z 2009r, bo w wersji 2010 jest to już zmieszanie czerwieni z szarością :baffled:
 
Dziś sama "zahaczyłam" kobitkę, która prowadziła Baby Smile V Max. Ładnie wygląda, bardzo dobrze jej się prowadzi zwłaszcza po tym co leży na ulicach i chodnikach. Jeszcze jak zobaczę spacerówkę i przypadnie mi do gustu... tylko martwią mnie te cholerne podnóżki. Szukam wózka, w którym spacerówka będzie miała sporo miejsca na stópki dla dziecka.
 
Alutka, mój x-lander z 2007 nie ma przekładanej rączki i myślę, że późniejsze też nie.

Co do wózka zdecydowałam. Miałam go sprzedać i kupić bliźniaczy, ale po rozmowie z psiapsiółą zrezygnowałam. Jagna będzie miała dwa lata, będzie wiosna i wątpię czy będzie chciała siedzieć w wózku, jak już teraz się wyrywa. Kupię bliźniaczy i co? Po dwóch miesiącach max będę nim jeździć z jednym dzieckiem. W razie czego chustę z Jagną na plecy i naprzód. Co innego komi. Ma większy dylemat, bo synek młodszy. Ale ja raczej już nie będę kombinować. Co myślicie?
 
Oleśka, masz rację, że nie warto - nie kupuj wózka :-)

Co do X-Landera, to my bierzemy model z 2009 roku, chociaż nie podobają mi się koła... :-( Ładniejsze są te w modelu 2008. Ale niestety ulepszenia modelu 2009 biorą górę - szczególnie przedłużana buda.
 
reklama
Do góry