reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

haha, ja nie mogę, okropny ten wózek, macie rację:-D
a sklep gdzie go idzie dostać (który jest na zdjęciu) mam 2 km od mojego domu.
Niby wszystko dla dzieci, czyli sklep potrzebny, a jeszcze nigdy tam tłumów nie widziałam:baffled:
 
reklama
haha, ja nie mogę, okropny ten wózek, macie rację:-D
a sklep gdzie go idzie dostać (który jest na zdjęciu) mam 2 km od mojego domu.
Niby wszystko dla dzieci, czyli sklep potrzebny, a jeszcze nigdy tam tłumów nie widziałam:baffled:


bo ceny maja zabójcze,,,,byłam tam ogladać wózki abc design i średnio 300-400 droższe buuu....sklep dla vipów
 
bo ceny maja zabójcze,,,,byłam tam ogladać wózki abc design i średnio 300-400 droższe buuu....sklep dla vipów

Ja mam niedleko do tego sklepu, ale jeszcze tam nie byłam.
To, że drogo to fakt, też tak słyszałam.
Następny raz jakbyś była w okolicy tego sklepu to zapraszam na kawkę do mnie:-)
 
gdzies widzialam za niecale 1700 wersja podstawowa gondola + spacerowka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny wy jesteście juz ogarnięte w temacie, powiedzcie które wózki z tych fajniejszych maja przekładana rączkę w spacerówce (tył, przód).... dla mnie jest to warunek konieczny a nie chce mi sie oglądać wszystkich....
x-landery chyba niestety nie mają?
 
Dziewczyny wy jesteście juz ogarnięte w temacie, powiedzcie które wózki z tych fajniejszych maja przekładana rączkę w spacerówce (tył, przód).... dla mnie jest to warunek konieczny a nie chce mi sie oglądać wszystkich....
x-landery chyba niestety nie mają?

tak, to jest bardzo fajna opcja :-)

niestety nie wszystkie wozki je maja.... ;-) ja nie mam- ale chetnie bym miala - ale juz wozka zmieniac nie bede...
 
reklama
Ten wątek bardziej niż zakupowy pasuje do moich wątpliwości, więc przeklejam swoje pytanie:
W ramach rozkminek, teraz z kolei zastanawiam się nad wózkiem.... Czytałam to, co pisałyście ostatnio, że najbardziej opłaca się zainwestować w spacerówkę... I zaczynam sie zastanawiać, czy nie kupić tańszej gondoli i Maclarena np. Tylko nie wiem czy jest sens, bo Maclarenb kosztuje średnio 1 600, a przecież fotelik + gondola też mają jakąś cenę... Więc nie wiem czy w końcu nie wyjdzie mi na to samo,.....?:confused:
 
Do góry