reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Achtung Achtung !!!!

Moje drogie przyszłe mamusie ku mojej opinii rzucam wszystkie dotąd moje odczucia co do wózków i ich cen. Dlaczego? Same zobaczcie już teraz nie straszny mi wózek za 3 klocki, ten który zaraz zobaczycie kosztuje jedyne 12 000,00 bez zeta :szok::szok::szok:

Oto i on, prosto z kosmosu, ups a raczej z Niemiec... LIMITOWANA WERSJA WÓZEK CONCORD NEO CARBON 2010 (877749993) - Aukcje internetowe Allegro

Mam jedynie doła, moje auto nie jest tyle warte :-D:-D:-D

U marłam jak to zobaczyłam :-D:-D:-D


o kurrrr ale jeszcze,żeby chociaż ładny był, ale mi się on zupełnie nie podoba!!
 
reklama
Ja nie chce nic mówić... ale gondola tego wózka wygląda jak... trumna...
No widzisz Chrupcia ja nie tak dawno pisałam o czarnych wózkach... też pierwsze moje skojarzenie to trumna, ten za 12 000 bez zeta to przynajmniej dodatki ma, ten którego ja widziałam niestety nie miał.... Only Black

Magda gdzie ty go wyszperałaś:szok:.... może i solidnie wykonany ale cena to juz przegięcie.... nawet ładny nie jest.....
Szukałam na Alledrogo wózka z nowej serii Baby Smile - Neo. Tak gwoli ścisłości jeszcze go na All nie ma, ale same wyniki wyszukiwania mnie zaskoczyły....

nie no, okazja 100-lecia.. trzeba brać i się nie zastanawiać :rofl2::-):rofl2::-):rofl2::-):rofl2::-):rofl2:
awru a tyś myślała, że po co ja tu "Achtung, Achtung" bo okazja, jak darmo- taka okazja się już nie powtórzy :-D:-D:-D:-D

o kurrrr ale jeszcze,żeby chociaż ładny był, ale mi się on zupełnie nie podoba!!
Popieram, paskudny jest...
Jego zaletą jest lekkość, włókna węglowe nie tylko są wykorzystywane w lotnictwie, ale to już inna historia. Jest to materiał baaaaardzo lekki i baaaaardzo wytrzymały. To jest plus, cała reszta wózka jest do Doopy :cool2:
 
ten wózek stoi w plejadzie sosnowiec w exklusiv baby i jest okropny :/

OO a na aukcji piszą ze robiony na zawówienie, a on już gdzieś straszy? A swoją drogą za taką kasę to mogliby chociaż kilka podstawowych kolorów do wyboru wprowadzić - poza tym grobowym
 
reklama
Do góry