reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Środki lokomocji maluchów

no to chyba większość będzie miała ten wózeczek :-D
mój M jest skłonny kupić używany, ale musi mieć wszystko- jak nowy te wszystkie dodatki. a mi musi kolor odpowiadać no i stan wózeczka :tak:
a jaki kolor tobie odpowiada???ja się zastanawiam nad seledynowym albo niebieskim...ale to tak na chwile obecną zobaczymy czy w maju będę podobnego zdania:confused:
Mój męzuś wymysślił dziś że gondolka to nam nie będzie potrzebna a ja na to że chyba żartuje...i się odwróciłam:happy2:a potem on się pyta czy się obraziłam o tę gondole bo jak tak bardzo chce to ją kupimy...haha;-)
 
reklama
a jaki kolor tobie odpowiada???ja się zastanawiam nad seledynowym albo niebieskim...ale to tak na chwile obecną zobaczymy czy w maju będę podobnego zdania:confused:
Mój męzuś wymysślił dziś że gondolka to nam nie będzie potrzebna a ja na to że chyba żartuje...i się odwróciłam:happy2:a potem on się pyta czy się obraziłam o tę gondole bo jak tak bardzo chce to ją kupimy...haha;-)



to ja stawiam na kolor raspberry........
 
Nie będę oryginalna, u nas też póki co typ nr 1 to xlander xa :-)
Zobaczymy jak po wizycie w sklepie i obejrzeniu go "na żywo":-)
 
foteik kupię osobny maxi-cosi
a kolor który mi odpowiada, to tak jak aldonta raspberry- jeśli będzie chłopak?
chyba nie bedzie problemu??
 
Nie będę oryginalna, u nas też póki co typ nr 1 to xlander xa :-)
Zobaczymy jak po wizycie w sklepie i obejrzeniu go "na żywo":-)



Witajcie własnie wróciłam ze sklepu.............ogladałam x-landera xa NIGDY W ZYCIU cały sie trzesie jakb ktos go nie poskręcał :( Pan powiedział że za ta kasę to ma wiele niedociagniec do poprawki................wózek kołyska.
Za to w atrakcyjnej cenie i polecam na żywo firme BEKA-polak ale całkiem zgrabny! super jest ABC Design Rodeo choc droższyyyyy......... maja oba ładnie wyglądają w każdej wersji i nie kołysają sie na boki.
 
reklama
Do góry