reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Środki lokomocji maluchów

Ja oglądałam x-landera w sklepie też i nic mu nie latało. Może był nie podokręcany, bo coś olewatorsko ten sprzedawca podszedł do sprzedaży, może dlatego że im te wózki idą a inne stoją ze sprzedażą :-p i taka metoda - czarny marketing dla wózka chodliwego - później i tak się sprzeda, a podciągamy sprzedaż tych zalegających na stanie...
 
reklama
Ja oglądałam x-landera w sklepie też i nic mu nie latało. Może był nie podokręcany, bo coś olewatorsko ten sprzedawca podszedł do sprzedaży, może dlatego że im te wózki idą a inne stoją ze sprzedażą :-p i taka metoda - czarny marketing dla wózka chodliwego - później i tak się sprzeda, a podciągamy sprzedaż tych zalegających na stanie...


A no nie wiem ,,,,,hahaha możliwe !
 
Ja oglądałam x-landera w sklepie też i nic mu nie latało. Może był nie podokręcany, bo coś olewatorsko ten sprzedawca podszedł do sprzedaży, może dlatego że im te wózki idą a inne stoją ze sprzedażą :-p i taka metoda - czarny marketing dla wózka chodliwego - później i tak się sprzeda, a podciągamy sprzedaż tych zalegających na stanie...

Sprzedawca wiedział że tylko ogladam i że to pierwszy sklep......eh zobaczymy za pare dni jeszcze gdzieś podskoczę....to bede miała porównanie....
 
ja tak zrobilam raz o czym juz kiedys pisalam. czekalam w kolejce na poczcie i byla dziewczyna z jedo fyn 4. z ciekawosci ja spytalam jak sie sprawuje bo bylam negatywnie nastawiona do tego wozka. uslyszalam same superlatywy, po powrocie do domu pogrzebalam w googlach i faktycznie wozek jest ok. jak kogos nie stac na x-landera to spokojnie mozna polecic wozki jedo.
 
reklama
oglądaliśmy dzisiaj wózki.. chyba stanęło na x-landerze xq - mąż stwierdził, że najbardziej do niego przemawia.. podobają mi się jeszcze Mutsy no ale cena już raczej średnio
 
Do góry