reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

xq fajny jest, zastanawialismy sie nad nim ale wygral xa ze wzgledu na 4 pompowane kola bo xq ma przednie zwykle.
 
reklama
mi akurat te "zwykłe" koła zupełnie nie przeszkadzają bo nie upieram się koniecznie na pompowane :-p ale za to dzisiaj w sklepie widziałam laskę z wózkiem xq i wyglądało tak jakby dziecko ledwo się w nim mieściło.. strzelam, że dzieciak miał jakieś 8 m-cy :sorry2:
nataliak Ty jesteś naszym ekspertem wózkowym - może jakieś info na temat chicco.. znajoma ma, ale jakoś nigdy się nie składa, żeby się spotkać i wypytać jak się sprawuje a cenowo podobny do x-landera przynajmniej ten WOZEK CHICCO TRIO TOUR 4 WALLSTREET WYSYLKA 0 ZL (879910148) - Aukcje internetowe Allegro
 
o tej firmie wiem tylko ze robi dobre spacerowki i parasolki. co do glebokich to zdania sa podzielone. sama gondolka wyglada fajnie i funkcjonalnie. ale stelaz w modelu z linka juz nie. mysle ze powinnas sobie jeszcze poczytac o nich w sieci. moje zdanie jest takie ze gleboki wozek powinien byc solidny a chicco ma typowo spacerowkowe lekkie stelaze w wiekszosci modeli. foteliki maja ok. generalnie zly wybor to nie bedzie ;)
 
bo to jeden z tych polskich wynalazkow, pseudo x-landerow w dobrej cenie w ktorych odpadaja kolka ;P
oh to nawet nie wiedziałam he he właśnie przeglądam różne wózki i ten mi się podobny właśnie do x-landera wydawał :-D:-D
i jeden plus więcej niż x-lander to przekładana rączka :-)
 
aga ja tez go brałam pod uwagę , tylko spacerówka jakoś do mnie nie przemawia, wczoraj dostałam od koleżanki info o jumper x , jest bardzo zadowolona wiec chyba jednak będzie jumper x
 
reklama
Do góry