reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
aldonta czemu nie kupiłabyś xlandera znowu? Bo właśnie upatrzyłam sobie na ebayu tu xlandera xt i poluję na niego-jeszcze parę dni zostało...




ja mam XA bo skurczybyk jest ciezki!
kupiłabym tego na małych kółeczkach z przodu, podobny do delti emu, ale XA niet....koła ma wielkie, pompowane ciezkie
gdybym teraz miała kupowac to cos na stelazu parasolkowym z małymi kółkami
 
a ja jestem mega zadowolona z xa, fakt ciezki ale dla mnie to nie ma znaczenia bo nie musze go wynosic na pietro, zreszta u mnie inne niz duze pompowane kola sie nie sprawdza, nawet rzadko uzywam opcji zeby byly skrętne

a i to nasz pierwszy wózek i ie bedzie zmiany
mam jeszcze w Krakowie używaną arie za 200zl i sprawdza sie jako wózek dodatkowy po mieście
 
Ostatnia edycja:
my mamy dwa wózki, X-LANDER dla mnie za ciężki.. ostatnio nawet nie miałam siły, aby go do bagażnika w aucie włożć :szok: :no:
a drugi to graco spacerówka, mała i lekka leży cały czas w bagażniku, jak do sklepu z młodym jadę to go na chwilę wkładam, bo ogólnie mój syn jakiś małowózkowy jest, nudzi mu się w wózku..

chciałam sprzedać swojego x-landera za połowę ceny, za która kupiłam, tu na miejscu tylko 1 chętny był, a na allegro nie wystawiałam, bo nie wiem ile za kuriera bym dała, bo to 3 wielkie kartony (gondola, spacerówka i fotelik)
 
estragon dzięki, robię symulację :szok:
prawie 200 zł :szok: albo coś źle wpisałam.. hmm
w okienku waga rozumiem że wpisują szcowaną wagę wszystkich 3 pudeł
 
reklama
Do góry