reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

ranyy jak sobie myslę, ile wy już wózków pozmieniałyście to chyba mój wyszedł najtaniej, bo ciągle mam 1 i ten sam
bo najwazniejsze to mądry wybor na początku.. a pamietam jak bylas krytykowana, ze taki drogi:)))
moj Hartan tez daje swietnie rade.... a Icoo lezy u mamy abym nie musiała ciagle wozic jak Agatę zawoże do Głogowa na służbę...
 
reklama
ranyy jak sobie myslę, ile wy już wózków pozmieniałyście to chyba mój wyszedł najtaniej, bo ciągle mam 1 i ten sam

jeśli o mnie chodzi to jeszcze ani razu nie zmieniłam i do zmiany daaaaaaleka droga jeśli do niej w ogóle dojdzie!!!

no a jednak 1000zł nie mam na parasolke a szkoda:(....
 
ranyy jak sobie myslę, ile wy już wózków pozmieniałyście to chyba mój wyszedł najtaniej, bo ciągle mam 1 i ten sam
jak ktos ma potrzebe to i dziesiaty wozek z kolei moze sobie kupowac;P a serio to my mamy juz 3 i to wcale nie dlatego ze nie mamy na co kasy wydawac tylko jakos do tej pory nie trafilsmy w odpowiedni,obecny - bjcm okazal sie idealem i w 100proc go polecam! Aaa i nadal mam do sprzedania icoo pluto:)
 
Ostatnia edycja:
ranyy jak sobie myslę, ile wy już wózków pozmieniałyście to chyba mój wyszedł najtaniej, bo ciągle mam 1 i ten sam
bo chytry traci dwa razy:-D
żeby nie było, że pije do kogoś, to sama najpierw kupiłam tanie dziadostwo, które po 5 miesiącach musiałam wymienic. Konkluzja jest taka, ze jakbym miała (tfu tfu) drugie dziecko, to od razu kupię porządny wózek...
 
ranyy jak sobie myslę, ile wy już wózków pozmieniałyście to chyba mój wyszedł najtaniej, bo ciągle mam 1 i ten sam
My zmieniliśmy tylko raz, z wózka który kosztował mnie 70zł na obecny wózek za 80zł, a do tego rok temu kupiłam nową parasolkę za 195zł.

Na nasze bryki wydałam łącznie jedynie 345zł , to chyba nie aż tak dużo jak na 3 wózki.

Więcej zmian już nie będzie.

bo chytry traci dwa razy:-D
Ja tam chytra, kupiłam używany za grosze i byłam bardzo zadowolona z niego, a zmieniłam chyba bardziej dla własnego kaprysu, bo w sumie chodziło głównie o to, że nie ma on pasów, mogłam dokupić jakieś, ale tak mi się zachciało zmiany wózka, to wyszperałam na allegro jakiś używany również za grosze. Z nowego nabytku (po wykonaniu kilku spacerów) jestem równie zadowolona co z poprzedniego.
 
jeśli o mnie chodzi to jeszcze ani razu nie zmieniłam i do zmiany daaaaaaleka droga jeśli do niej w ogóle dojdzie!!!

no a jednak 1000zł nie mam na parasolke a szkoda:(....





1000? ale po co ? ja dałam 400 i jest ok za espiro metro......wlezie wszędzie, wjedzie wszędzie.....razem z Lenka go wnosze i znoszę...jest ok. a xlander nie sprzedany nadal :/ wiecej nie kupiłabym go :p bład!
 
Aldonta a jak to Espiro Metro się sprawuje? Fajny jest, dobrze się prowadzi? Jakieś wady? My cały czas zastanawiamy się jaką kupić parasolkę... chyba odłożymy ten zakup na koniec zimy/wiosnę, bo w sumie to i tak nie wyobrażam sobie jeździć parasolką po śniegu...

My wózka nie zmienialiśmy i od początku mamy ten sam, Jedo Fyn. Jest rewelacyjny choć to typowy 'duży' wózek. Świetnie się prowadzi, jest wygodny i nic się w nim nie psuje (co jest dla mnie istotne bo nie obchodzę się z nim jak z jajkiem, szczególnie przy wkładaniu i wyjmowaniu z bagażnika ;P). Jakbym miała jeszcze raz kupować to tylko ten :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aldonta a jak to Espiro Metro się sprawuje? Fajny jest, dobrze się prowadzi? Jakieś wady? My cały czas zastanawiamy się jaką kupić parasolkę... chyba odłożymy ten zakup na koniec zimy/wiosnę, bo w sumie to i tak nie wyobrażam sobie jeździć parasolką po śniegu...

My wózka nie zmienialiśmy i od początku mamy ten sam, Jedo Fyn. Jest rewelacyjny choć to typowy 'duży' wózek. Świetnie się prowadzi, jest wygodny i nic się w nim nie psuje (co jest dla mnie istotne bo nie obchodzę się z nim jak z jajkiem, szczególnie przy wkładaniu i wyjmowaniu z bagażnika ;P). Jakbym miała jeszcze raz kupować to tylko ten :D


wad nie dostrzegam, prowadzi sie dobrze, ma sztywne plecy, nie zapadaja sie do srodka tak jak w niektórych parasolkach
jest ok jak dla mnie, tez jak z jajkiem sie nie obchodze. chyba Afi tez ma espiro metro zapytaj toże jej ;)
 
Do góry