reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
derma35.jpg

VICHY DERMABLEND 45 GOLD Podkład Korygujący, Tuba 30ml




W preparacie zastosowano formułę om aksamitnej konsystencji stapiającej się ze skórą. Dzięki niej pigmenty mogą występować w 25 % koncentracji, dwukrotnie większej niż klasycznym podkładzie, a mimo to nie ma ryzyka nałożenia zbyt grubej warstwy​
Zaczerwienienia, podkrążone oczy, niejednolity koloryt​
WYDAJNOŚĆ
Pigmenty o doskonałym powinowactwie do naskórka, sprawiają, ze podkład korygujący Dermablend utrzymuje się przez 12 godzin. Idealny wygląd przez 12 godzin. Bez efektu maski.​
ZASTOSOWANIE
Nakładaj palcami lub przy użyciu gąbki na oczyszczona i nawilżoną skórę.​
SUBSTANCJE CZYNNE
Pigmenty w 25 % koncentracji.​
KONSYSTENCJA
Aksamitna konsystencja, stapiająca się ze skórą.​
OPAKOWANIE
Tuba- 30ml


cena 60zł.
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)
Mam do sprzedania komplet do chrztu dla dziewczynki OKAZJA!!! KOMPLET DO CHRZTU DZIEWCZYNKA 68/74 (1518359388) - Aukcje internetowe Allegro, mam też płaszczyk ciążowy z Reserved, praktycznie nie używany. Piszę tutaj bo jestem z Piły ale mam siostrę w Poznaniu więc w razie czego mogłaby przywieźć bez kosztów przesyłki :-)

Czy któraś z Was ma wózek Jedo Vedi? pilnie szukam takiej osoby w celu zmierzenia okrycia na gondolę/spacerówkę bo swoje zgubilam :-(
Płaszcz nie jest typowo ciążowy, jest to rozmiar 42, ale ja go nosiłam w ciąży przy normalnym rozmiarze 38/40. Jest to taka "bombka" idealna na ciążę, bez śladów użytkowania.
Zobacz załącznik 338101Zobacz załącznik 338102
 
Chciałabym zaprosić wszystkie chętne Mamy do przyłączenia się do pilotażowej akcji ćwiczeń w plenerze. Kiedy jest pogoda spotykamy się i, podczas spaceru, kształtujemy mięśnie, rozciągamy się, uczymy się zdrowych nawyków. Dziecko śpi sobie w wózeczku, a Mamy robią coś dla siebie.​

Miejsce spotkań - Polana przy Malcie, Park Sołacki, Wilsona, Cytadela itp. - tam, gdzie będzie najwięcej z danego rejonu chętnych Mam tam możemy się spotkać :)
Prawdopodobnie pierwsze spotkanie już w środę, 30.03.11 na Polanie przy Malcie, godz. 10.30 - 11.30​

Mam nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z zainteresowaniem, bardzo mocno się w nią zaangażowałam... Zapraszam serdecznie, więcej informacji znajdziecie tutaj: MamaFit.pl - dbamy o mamy (BETA)
 
Sprzedam fotelik bujaczek FISHER PRICE
stan b.dobry-

posiada opcję wibracje, w pałąku melodyjka. poziom siedzący i półleżący.
cena 100zł

bujaczek fisheraaaa.jpg
 

Załączniki

  • bujaczek.jpg
    bujaczek.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Potrzebujesz ubranka dla dziewczynki?Pisz co konkretnie a wysle zdjecia:) ubranka sa w bardzo dobrym stanie,wyprane w proszku dzieciecym,bez dziurek. nr gg 12795202! Naprawde warto!!!

Obraz 016.jpgObraz 022.jpgObraz 013.jpgObraz 005.jpg
 
Do góry