reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Dla mnie chyba nie ma idealnego wozka;) Teraz jezdze Roanem gkebokim. Mam wybrana parasolkę inglesinę, ale nie wiem jaki wozek wybrac na dlugie spacery z mala...Obawiam sie ze inglesina jest na to za mala, bo to wozek raczej na chwilę po galerii, na wakacje no i potem jak Basia bedzie juz starsza i trochę biegala...a teraz sama nie wiem w czym byloby jej najwygodniej...ech!
 
Szkoła językowa Poliglotek wraz z Klubikiem Maluszka Słoneczna Kraina który mieści się na ul. Żmudzkiej 6 w Poznaniu organizują bezpłatne zajęcia pokazowe! Zajęcia odbędą się 5 marca o godzinie 11:00. Zapraszamy! :) Zajęcia pokazowe dla dzieci od 3 do 6 roku życia.


Pozdrawiam serdecznie,

Eliza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilonka śliczny kojec :p

dziewczyny mam do sprzedania używany fotelik maxi cosi

Uploaded with ImageShack.us
stan nie jest super bo sprany materiał ale bez wypadkowy i wszystko w nim gra odsprzedam chociażby za 20zł ;)
 
Do góry