reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Rikapa czy u was w pim istnieje możliwość zamówienia samej tapicerki do maxi cosi priori xp??bo chcę kupić:) ale nie wiem gdzie mogę to zrobić;p
 
reklama
Rikapa czy u was w pim istnieje możliwość zamówienia samej tapicerki do maxi cosi priori xp??bo chcę kupić:) ale nie wiem gdzie mogę to zrobić;p

niestety nie istnieje, jedynie mogę jak będę w pracy podać Ci numer telefonu do serwisu maxi-cosi i oni mogą taką tapicerkę Ci sprzedać :-)

Mam pytanko do Rikapy ale tez do wszystkich ktorzy moga pomoc.
jaka spacerówkę Maclarena polecacie? chodzi o to zeby skladala sie w parasolke.

masz 3 spacerówki maclarena , które ja polecam :

1. model quest
Lekki, składany w parasolkę
Oparcie opuszczane do pozycji leżącej z kątem podparcia ok 30 stopni.
Wysuwane podparcie pod nogi dziecka w pozycji leżącej
Wygodny pasek na ramię do przenoszenia wózka
waga 5,5 kg

2.model techno xt
Wysuwane podparcie pod nogi dziecka (dziecko można wygodnie położyć w wózku)
Oparcie rozkładane prawie na płasko do leżenia
Regulowana wysokość rączek
Miękkie podkładki na pasy i zagłówek w komplecie
Wygodny uchwyt do przenoszenia wózka
Dodatkowe elementy odblaskowe
Światełka odblaskowe w kołach
Wywietrzniki z siateczki w rogach części rozsuwanej daszka
waga 6,5 kg

oraz 3. model techno xlr
Wysuwane podparcie pod nogi dziecka (dziecko można wygodnie położyć w wózku)
Oparcie rozkładane prawie na płasko do leżenia
Oparcie pochylane od góry jedną ręką
Regulowana wysokość rączek
Wygodny uchwyt do przenoszenia wózka
Dodatkowe elementy odblaskowe

w komplecie okrycie na nogi, dwustronna wyściółka ocieplająca waga 7,2kg

to tyle zależy czy chcesz żeby był lekki czy żeby miał więcej dodatkowych opcji :-)

 
rikapa dziękuję za info a już znalazłam stronkę w necie serwisową i napisałam do nich meila jestem ciekawa co mi odpiszą.
 
Rikapa, pozwoliłam sobie do Ciebie napisac poniewaz jestem mamą 4,5-miesiecznego Stasia, planuje w najblizszym czasie zakup parasolki maclarena, ktora jest zalecana od 3 miesiąca zycia, zastanawiam sie jednak czy warto wydac na nią 1700zł? pomoz, jesli mozesz:) bede bardzo wdzieczna:)
 
Rikapa, pozwoliłam sobie do Ciebie napisac poniewaz jestem mamą 4,5-miesiecznego Stasia, planuje w najblizszym czasie zakup parasolki maclarena, ktora jest zalecana od 3 miesiąca zycia, zastanawiam sie jednak czy warto wydac na nią 1700zł? pomoz, jesli mozesz:) bede bardzo wdzieczna:)

a gdzie ty znalazłaś parasolkę za 1700 zł :szok: co to za model?? my najdroższego maclarena mamy na sklepie za 1449 zł


Skrzat priori nie ma zagłówka przez co jest mniej bezpieczny przy zderzeniu bocznym i tym samym w testach adac wypada na 3 gwiazdki a tobi na 4 :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
skrzat priori troszkę się rozkłada do spania ma 3 stopniowa regulację a w tobi nie ma tej funkcji. przyznam że przy dalszych podróżach to bardzo przydatna funkcja !! sama się zastanawiałam nad tymi modelami o statecznie wybraliśmy priori ze z ww przyczyny.
 
Do góry