reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

No to Priori jest kuszące tylko zagłowek by się dokupiło:) Na allegro za 450 zł są:) A Tobi około 750 zł, ale Tobi się rozkłada z tego co piszą w aukcjach...hmmm? Basia na bank będzie sypiać:p Jeszcze mysle o Jane Exo Isofix, nie wiem czy ona poza Izofixem da się montować pasami dodatkowo?. Dobra cena a ma Izofixa i wtestach tak samo jak Romer i Maxi Cosi. Rikapa będziesz jutro w PiM?
 
Ostatnia edycja:
reklama
o mamo Skrzat, jak będziesz się tak decydować jak z wózkiem to długa droga Cię czeka ;) powodzenia!
my mamy kinga i jest ok, do spania trochę się rozkłada, nie jakoś bardzo ale zawsze, wyczytałam na forach, że na maksa nie może bo nie byłoby zabezpieczenia :)
 
No to Priori jest kuszące tylko zagłowek by się dokupiło:) Na allegro za 450 zł są:) A Tobi około 750 zł, ale Tobi się rozkłada z tego co piszą w aukcjach...hmmm? Basia na bank będzie sypiać:p Jeszcze mysle o Jane Exo Isofix, nie wiem czy ona poza Izofixem da się montować pasami dodatkowo?. Dobra cena a ma Izofixa i wtestach tak samo jak Romer i Maxi Cosi. Rikapa będziesz jutro w PiM?

niestety nie, w czwartek , piątek, sobotę i niedziele jestem :-)
 
na sprzedaż:

-sandałki NOWE dla dziewczynki rozmiar 21 CENA 20zł za parę (dostępne dwie pary)

-koszula w kratkę CHEROKEE rozmiar 18-24m stan bdb- cena 10zł.

- szara bluza EARLY DAY rozmiar 18-24m stan bdb- cena 15zł.

- bluzeczka w paski kupiona w 5 10 15 rozmiar 92, stan dobry+ cena 6zł.

- cieplutki misiek bluza DOPODOPO kupiony w 5 10 15 rozmiar 92,stan bdb, cena 18zł.

- paputki pieski z czapeczką rozmiar 26-27 stan bdb cena 10zł.
- paputki reniferki 5zł

Wszystkie rzeczy sprzedaję po 50% ceny sklepowej. Zapraszam. możliwość negocjacji!
 
Witajcie, jestem konsultantką firmy oriflame z Poznania i chciałabym zachęcić Was do współpracy. Dodatkowa praca a z tego prawie 30% od początku idzie do kieszeni bezpośrednio. Obecnie przy pakiecie powitalnym jest rewelacyjny wielki kufer na kosmetyki i wiele innych dodatków. Jak się nie zamówi w danym katalogu nie ponosi się żadnych opłat, można zamówić w kolejnym.Na początku sama myślałam że się nie nadaje ale to zostawiłam katalog na uczelni,u sąsiadki, u kosmetyczki, w sklepie i zaczęło się kręcić, potem jak ludzie wiedzą że jesteś w oriflame sami to kojarzą i zamawiają. Wszystko można robić przez internet, kurier przywiezie paczkę do domu, lub można ją odebrać w biurze regionalnym. Proszę o przemyślenie sprawy i w razie czego o kontakt biesiadka26@wp.pl lub gg 4025175. Z miłą chęcią pomogę, odpowiem na wszystkie pytania i będę pomocna w działaniu po zapisaniu.
Zapisując się teraz i po przejściu pakietu powitalnego wybrany kosmetyk lub wodę toaletową otrzymacie ode mnie gratis:)Pozdrawiam Sylwia

Program Witamy w Katalogu 5 i 6 - Oriflame cosmetics
 
Jesteśmy dwiema młodymi osobami po technikum handlowym, pomimo wykształcenia interesuje nas założenie klubu dla dzieci, w którym zapewniłybyśmy opiekę i dobrą zabawę dzieciom. I tu nasze pytania: jakie warunki musiałybyśmy spełnić decydując się na tego rodzaju działalność gospodarczą i czy na rynku jest zapotrzebowanie na takie placówki w Swarzędzu?
Bardzo prosimy o rady doświadczonych osób.
Pozdrawiamy
 
reklama
Do góry