reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Brzoskwinko Marcia ma racje

wiem co szukam śpiworka do wózka lub na sanki od 90cm odpinany prawie caly tylko nie różowy ;)
Ja kupiłam taki w PiM u Rikapy, cały odpinany na polarze znalazłam go na allegro ale się okazało że w PiM są w takiej samej cenie :) mi się spieszyło ale na allegro znajdziesz tańszy ja płaciłam 99zł, bo nie chciałam czekać na wysyłkę :-)
 
reklama
W spadku po bracie dostaliśmy spacerówkę Coneco V3, ale bardziej potrzebuję do niej gondolki na start. Gdzie Dziewczyny szukać takiej? Na allegro była, to się zgapiłam, myślałam, że inny wózek będziemy kupować (skłaniałam się bardziej ku Coneco Toledo, ale w sumie jak jest ta V3 to też dobrze), ale to bez sensu jeśli uda się dorwać samą gondolę. Może być oczywiście używana. Radźcie coś Kochane.. :-(
 
RIKAPO Kochana jeśli będziesz w najbliższym czasie na BB to proszę daj znać, czy znasz tę markę

Wózek spacerowy Guido - 4baby, dla Twojego dziecka, po prostu | wózki, łożeczka, foteliki samochodowe...

ten wózek mnie interesuje. dzisiaj go oglądałam, nawet podnosiłam ha ha :-D
kosztuje 320zł więc taniocha :-)

nie znam niestety :-( Pamiętaj on jest do 15 kg :-)

W spadku po bracie dostaliśmy spacerówkę Coneco V3, ale bardziej potrzebuję do niej gondolki na start. Gdzie Dziewczyny szukać takiej? Na allegro była, to się zgapiłam, myślałam, że inny wózek będziemy kupować (skłaniałam się bardziej ku Coneco Toledo, ale w sumie jak jest ta V3 to też dobrze), ale to bez sensu jeśli uda się dorwać samą gondolę. Może być oczywiście używana. Radźcie coś Kochane.. :-(

zadzwoń do serwisu coneco , może panowie będą mogli Ci ją sprzedać :-)
 
Rikapa ja rozmawiałam z babką dzisiaj co właśnie ten wózek ma w sprzedaży i mówiła,że do 25kg, a na stronie producenta, że do 15kg (3-4 lata :-D ) śmiechu warte.. a wózek jest świetny i mega lekki.. dużo lżejszy niż coneco
 
nie wiem co ci napisać z tego co wyczytałam to polska firma :-/ więc w te 25 kg ciężko mi uwierzyć trochę :-)
 
Możecie polecić jakieś wózki 3 w 1? Chcieliśmy wózek Jane Nomad, ale już nie jest produkowany, a poza tym, był chyba dość sztywny. Zależy am na czymś lekkim i wygodnym dla maluszka.
 
reklama
jane nomad super wózeczek , nadal w niektórych sklepach dostępny, z lekkich wózków mamy abc design model mamba , ewentualnie chicco ale gorzej z jakością tych wózków
 
Do góry