reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Wszystko i na temat:
Dental services

I Marta prawdę pisze,pewnie Twoja znajoma poszła sobie prywatnie do dentysty.
Ja pytałam u nas w szkole i za rok przegląd.
Ale mam koleżankę,która pracuje jako dentystka w HSE i mogę popytac ;-)
U nas na szczęście właśnie ta koleżanka robi chłopcom moim przegląd jak przyjedzie na kawkę ,tak więc na fotelu jeszcze w życiu nie siedziały :tak:
 
reklama
kurcze a moja Oliwka musi mieć aparat na zęby a tutejsza dentystka nic mi nie powiedziała:/:/dowiedziałam sie w PL jak K ciocia im zęby obejrzała i nie wiem jak to tutaj wygląda:/
 
oj Marta ortodonta tu katastrofalny......ja czekalam na wizyte kilka lat z druga corka(14 lat w tej chwili) i na wizycie dowiedzialam sie ze jeszcze 2 musi czekac:szok: a czy bedzie za darmo to nie wiem....podobno normalnie kosztuje 2500 euro:baffled:ale jak jest to nie bardzo wiem.....
 
hej dziewczyny
informacja dla tych którzy czekają na odpowiedź z FIS, na dzień dzisiejszy rozpatrują wnioski, które wpłynęły 21 marca:wściekła/y: masakra:wściekła/y: jak to długo trwa, wynika z tego że z 4 dni rozpatrują ponad 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry