reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

A co to jest ten FIS ? Kurcze ja sie nic nie orientuje w tych sprawach.Jakie osoby moga sie o to starac, ja wzasadzie jeszcze nie zdecydowalam co zrobic po macierzynskim mam straszny metlik w glowie co zrobic. Nie chce zostawic maluszka bo chyba by mi serce peklo . Ale jest jesze troszke do myslenia wiec zobaczymy ;-)pozdrawiam
 
reklama
To sie szarpneli nie?:-D
Nie jest tak źle:tak: To i tak, że zwiększyli:shocked2: W naszym przypadku przy dwójce Maluchów to prawie 50e więcej miesięcznie, więc to co obetną w CB oddadzą w FIS;-)

A co to jest ten FIS ?
Family Income Supplement-Information from CitizensInformation.ie

I nowe limity;-)
FIS income limits in 2010: From January 2010, if you have: And your family income is less than: One child €506 Two children €602 Three children €703 Four children €824 Five children €950 Six children €1,066 Seven children €1,202 Eight children €1,298
 
Moj M dodzwonił się w końcu po 2 dniach do CHB.
Najpierw babka chciała go spławic,twierdząc,że nasz wniosek o wznowienie CHB będzie rozpatrywany na końcu stycznia :crazy:
Ale się nie dał,przełączyła go do kogoś innego i czek za grudzień ma przyjśc w poniedziałek.
Jakoś nie wierzę :confused2:
Ciekawe czy w poniedziałek będzie kasa z ECS :sorry:

A i dostaliśmy Gp Card :-)
 
Bo to tak jest....to co w poniedzialek to juz w sobote jest na koncie :tak: a jak czasem sie zdarzy ze przed wtorkowym chb jest jakis bank holiday to i rodzinne juz w sobote na koncie widnieje:-)
 
Wlasnie czytam ze te pieniazki sa platne z dolu czyli ze w grudniu za listopad. Wyglada na to ze jeszcze w styczniu bedzie za grudzien, zobaczymy. A ile dzisiaj wplynelo to niewim bo nie sprawdzalam konta...
 
reklama
Do góry