reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Ejjjj babki 1 poniedziałek miesiąca był pierwszego czyli tydzień temu:tak:i wtedy dostałyśmy B CH a dzisiaj miał być dodatek dla maluchów ale nikt nie dostał bo strajkować im się zachciało hehhe :-Dnają to wypłacić w późniejszym terminie no zobaczymy;-)
 
Ejjjj babki 1 poniedziałek miesiąca był pierwszego czyli tydzień temu:tak:i wtedy dostałyśmy B CH a dzisiaj miał być dodatek dla maluchów ale nikt nie dostał bo strajkować im się zachciało hehhe :-Dnają to wypłacić w późniejszym terminie no zobaczymy;-)
A skąd masz maruana takie wiadomości?
Bo z tego co wiem strajkowano 24 listopada i to wtedy,zaledwie o 1 dzień miały byc spóźnione zasiłki.
Możesz podac źródło? To sobie poczytam ;-):tak:

Ja oczywiście dziś nie dostałam,ale z wiadomego celu :confused2:

A ty Wolfia dostałaś dziś dodatek?
 
Sorki dziewczyny pomyliłam się 1 był we wtorek :-:)wściekła/y:ale dzisiaj dzieci nie szły do szkoły dlatego pomyślałam że z winy strajku:-(i utwierdziła mnie w tym siostra:zawstydzona/y: no cóż ludzie są omylni :sorry:mam nadzieje że wybaczycie mi tą omyłkę;-) A dałabym se rękę uciąć że 1 to poniedziałek och bym ją straciła:-D
 
A ty Wolfia dostałaś dziś dodatek?
:no: Bo tak jak wszyscy dostanę w najbliższy poniedziałek:-p
Mieli strajkować w SW dzisiaj, bo słyszałam w radiu:tak:
A wczoraj dostałam, po 3 miesiącach, kolejny list w celu potwierdzenia osoby pracującej w rodzinie:sorry: Na szczęście z datą 25.11, więc jak jutro wyślę to się zmieszczę w 21 dniach:-p
 
:no: Bo tak jak wszyscy dostanę w najbliższy poniedziałek:-p
Mieli strajkować w SW dzisiaj, bo słyszałam w radiu:tak:
A wczoraj dostałam, po 3 miesiącach, kolejny list w celu potwierdzenia osoby pracującej w rodzinie:sorry: Na szczęście z datą 25.11, więc jak jutro wyślę to się zmieszczę w 21 dniach:-p
Ja też wczoraj dostałam i też z dnia 25,11 Markowski już zaniósł do pracodawcy a ten już tam wysłał :tak:jedno z głowy:tak: ale ciekawe co z naszym Fisem na który czekamy już 4 miesiące jestem bardzo ciekawa czy mi zwrócą i co tym razem wymyślą:szok::wściekła/y::no:
 
No tak gapa jestem :sorry:
Eee niee:no: Mi tam się ciągle mylą te wtorki i poniedziałki miesiąca:rofl2: Na szczęście od nowego roku nie będzie tego problemu, bo będzie jeden i jak nic nie zmienią to w pierwszy wtorek miesiąca;-)
ale ciekawe co z naszym Fisem na który czekamy już 4 miesiące jestem bardzo ciekawa czy mi zwrócą i co tym razem wymyślą:szok::wściekła/y::no:
Nasz się kończy ostatniego marca i zobaczymy co dalej. Maxymalnie czekaliśmy 3-4miesiące właśnie, ale wtedy wyrówywalni nam wszystko z pierwszą wpłatą:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry