reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Hejka mako mam pytanie jak dostałaś decyzje na te rodzinne to odrau na dodatek na młodsze dziecko bo ja mam 4 letnią córke i dostawałam dodatek a teraz od tego roku niemam tylko dostaje rodzinne co miesiąc:-(nierozumiem dlaczego jak na decyzji mam ze co 4 miesiące dostane dodatek
 
reklama
Wolfia koleżanka ma chyba dwie córeczki.
Ja już wymiękam.
Albo zrobimy osobny wątek taki na tip top co komu,gdzie i za ile się należy,albo wysiadam i nie mówię już nic.
Łapy mnie bolą już od wiecznego pisania co komu się należy :-p
 
Hejka mako mam pytanie jak dostałaś decyzje na te rodzinne to odrau na dodatek na młodsze dziecko bo ja mam 4 letnią córke i dostawałam dodatek a teraz od tego roku niemam tylko dostaje rodzinne co miesiąc:-(nierozumiem dlaczego jak na decyzji mam ze co 4 miesiące dostane dodatek
Ale koleżanko!!
Pisałyśmy Ci to ostatnio :baffled:
Cofaj się kilka stron i czytaj :eek:
Proszę bardzo:
https://www.babyboom.pl/forum/3729461-post843.html
https://www.babyboom.pl/forum/3728616-post842.html
 
Ostatnia edycja:
TAK MAM DWIE CÓRECZKI WIECIE DZIEWCZYNY TO TROCHE DZIWNE BO MUJ MĄŻ PRACUJE NA PUŁ ETATU I DOSTAJE NA KONTO 300 EURO I DO RENKI 120 OD SZEFA ZA RENT MAŁO PŁACIMY BO MNIESZKAMY U MIJEGO MĘŻA SZEFA NA DOMU WIĘ BIERZE ODNAS 30 EURO :tak::-):-):-)
 
PRZECZYTAŁAM DZIĘKUJE CI BARDZO JESZCZE POCZEKAM JAK MĄŻ WRUCI BO JA JESZCZE ZABARDZO ANGIELSKIEGO NIE UMIAM :happy:

Jestem tu nowa niewiem jeszcze jak tu się wszystkim obchodzić ucze się wszystkiego czasami mnie to wszystko przerasta a najgorsze że sama mąż w pracy czasami do dwudziestej pierwszej dzieci się nudzą niem gdze pujść na spacer bo tu mała wioska:-(

Dziękuje z całego serca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobrze, że poczytałaś:tak: Rozumiem, że jest Ci ciężko, chyba każdemu jest ciężko na początku:sorry: Z tego co napisałaś na innym wątku to jesteś z Co. Donegal z Clonmany (to Irlandia Północna?). A jak rozwiązałaś edukację starszej córki? Chodzi tu do szkoły?
 
reklama
czesc:) dziewczyny powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy zasiłkiem dla osob poszukujacych prace a zapomogą dla osob poszukujacych prace? ja sie juz w tym zamotałam nie wiem o co lotto?
 
Do góry