reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
Hej dziewczyny! Ja z takim pytankiem.. Wiecie moze jak to jest z przewozem.wozka w Ryanair? Jest to darmowe niezaleznie od wieku dziecka,czy niekoniecznie? Bede wdzieczna za odpowiedz...

Biola-z tego co wiem wraz z ostatnim budzetem zmienili kwestie odliczania rentu,tzn. nie mozna juz tego robic.
 
Ja bardzo rzadko latam rayanerem ale bylismy na wakacjach z kacperkiem i mielismy wozek a mlody mial 3lata,i nic nie mowili.moze teraz cosikk sie pozmienialo ale nie wyobrazam sobie 2latka bez wozka tymbardziej mojego:(
 
agi-ale w Ryanair Ci tak mowili?? Sek w tym ze na ich stronie nie ma zadnego konkretnego info na ten temat.Jedynie ze jeden wozek na dziecko jest darmowy..:/
 
Ja latam wizz air moj maly skonczyl dwa latka lecialam do polski jak mial 2 latka i 2 miesiace i tez sie balam bo wszedzie pisalo ze do 2 lat jest tylko darmowe a potem 50 euro ale jak zadz i sie pytalam powiedzieli ze skoro potrzebuje oni go wezma za darmo nie wiem jak jest Ryanair najlepiej zadz i sie dopytac
 
Hej dziewczyny! Ja z takim pytankiem.. Wiecie moze jak to jest z przewozem.wozka w Ryanair? Jest to darmowe niezaleznie od wieku dziecka,czy niekoniecznie? Bede wdzieczna za odpowiedz...

My ostatnio wywoziliśmy spacerówkę do Polski i nic nikt nie mówił, mimo że synek ma 4 lata:-) . Pytają tylko czy chcecie wziąć ze sobą czy oddać na taśmę z bagażem
 
reklama
Biore bez dzwonienia i pytania wiec..Tym bardziej ze po odprawie nawet,patrzac teraz,gdybym chciala dodac akcesoria dzieciece,pod wymienionymi fotelikami,lozeczkami itp. jest napisane ze jeden wozek mozna przewiezc za free.
Dzieki za odpowiedzi!
 
Do góry