reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
witam dlugo mnie tu nie bylo zaczelam szkole i czas mi ucieka przez palce ale do rzeczy:-) dziewczyny jak mam zalatwic zasilek pielegnacyjny jak sie nazywa forma i czy jest wogole szansa mam decyzje mam od lekarza irlandzkiego i z polski na Adhd ale nie jestem pewna czy nam sie uda ,,,,z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
 
mi przyszla odpowiedz 2 lipca tzn nie odpowiedz tylko ze doszlo do nich:)ale jeszcze nie dostalam fisu:(a kiedy wplywa na konto tzn w ktory dzien?
 
mi przyszla odpowiedz 2 lipca tzn nie odpowiedz tylko ze doszlo do nich:)ale jeszcze nie dostalam fisu:(a kiedy wplywa na konto tzn w ktory dzien?
Ja miałam zarejestrowaną formę u nich 22 czerwca i dostałam FIS jakieś 2 tyg.temu:tak:Czyli powinnaś dostać lada moment:tak:Tylko,że ja miałam odnawiany FIS a nie pierwszy raz,nie wiem jak Ty...Pieniążki za FIS są wpłacane na konto w czwartki:tak:
 
reklama
Ja miałam zarejestrowaną formę u nich 22 czerwca i dostałam FIS jakieś 2 tyg.
:tak:Czyli powinnaś dostać lada moment:tak:Tylko,że ja miałam odnawiany FIS a nie pierwszy raz,nie wiem jak Ty...Pieniążki za FIS są wpłacane na konto w czwartki:tak:

No my pierwszy raz sie staramy,wiec w tym tygodniu juz nie bedzie wrrrr:)dzieki
 
Do góry