reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
...A na jakiej podstawie ten wasz znajomy stwierdził ze to sportowy model?
Nie,on nie powiedział,że nasze auto to sportowy model tylko P jak z nim rozmawiał to ten mu powiedział,że może tak być,że ubezpieczenie będzie większe bo być może to sportowy model:tak:Sprawdzimy w logbooku i będziemy wiedzieć:tak:
A propos logbooka,sprzedający go wysyła pocztą do nas bezpośrednio czy przez Tax to wędruje do nas?
 
tichonek z tymi hondami to odwieczny problem jest Ja mialam taka kiedys tylko wlasnie podobna do tej co ktos wkleil zdjecie tylko ze ja mialam silnik 1.6 v-tec rasowana na 187 koni(czyli mala torpeda) i mimo to ubezpieczenie placilam 650e na rok z 1 rokiem znizek Ubezpieczalnia wiedziala ze to sportowe auto tax byl wyzszy troszke niz normalnie ale niewiele
A wam jak wyliczyli?? a axa sie nie przejmuj to chora instytucja niewiem skad biora te przeliczniki
 
P zniżki załatwił z Polski (musiał się jednak zrzec ubezpieczenia w Polsce:sorry2:) i jak tylko będzie mógł to jedzie do ubezpieczalni to załatwić:tak:Mnie dopisze do ubezpieczenia bo taniej wychodzi.Zobaczymy ile wyjdzie,ale dobrze wiedzieć tak z pierwszej ręki:tak:Dzięki bardzo:-)A nie wiesz gdzie mają znajomi ubezpieczenie?
Dacie wiarę,ze w Axa wycenili nam ubezpieczenie na 2500E:szok::szok::szok::-D:-DJakaś walnięta babka:baffled:Polka:sorry2:Powiedziała,że nam zniżek nie zaakceptuje nawet jak się w Polsce P zrzeknie:no:To kij jej w oko:dry:Ale zeby 2500E?!:laugh2::laugh2:To w każdej innej ubezpieczalni nawet bez zniżek wychodzi około 1400E...:sorry2:
to jakies kpiny 2500e:szok:...
Tichonku az sie dzis przejde i zapytam ile placa ,ale wiem ze przez brokera maja,wydaje mi sie ze to bedzie Zurich...ale nic ogarne sie lekko i pojde bo mam dwa kroki do nich...;-)

Moj m tez musial zrzec sie w pl znizek:sorry2::sorry2::sorry2:
a ktos pisal ze nie trzeba:dry:

ewelcia-po części masz racje z tymi 3dzwiowymi hondami,ale Tichonkowa hondzia tez może być podrasowana.Każde silnik,chyba, możesz podrasować..Jeśli zataisz prawdziwa moc silnika w revenue czy ubezpieczalni, można mieć problemy jeśli to wypłynie :sorry2:Po prostu trza to sprawdzić:tak:

Tichonek-to kij im w oko!nienormalni są w tej axie chyba...:sorry2::no::rofl2:
A na jakiej podstawie ten wasz znajomy stwierdził ze to sportowy model?
Madbebe nie mowie ze nie...ale nasz kolega zaraz jak tu przyjechal i mial honde wlasnie 3 drzwiowa i placil normalne ubezpieczenie...
jak poszedl do pierwszej ubezpieczalni to oni mu wyliczyli tez jakos strasznie duzo za ubezpieczenie tlumaczac ze to silnik sportowy(1,4l-mial najwyklejszy)...
Poszedl do drugiej ubezpieczalni a tam mu wyliczyli wiecej niz polowe mniej:)tlumaczac mu wlasnie ze silnik sportowy to maja hondy z pojemnoscia 1.5l no i te o ktorych dzindusia pisala...czyli z "V";-)

Tichonku sprzedajacy najpierw do taxu w Donegalu to wysyla a pozniej oni do Was odsylaja nowe, z waszymi danymi...

Zapytajcie sie w ubezpieczalni czy jesli Ty na siebie ubezpieczyla bys auto czy by nie bylo taniej...czasem jesli facet ma znizki to i tak taniej wychodzi jak jest na kobiete....
 
reklama
tichonek ja ubezpieczalam w quinn direct i wszystko bylo spoko i naprawde w miare tanio bo tez sie balam ze za taki silnik to bede placic jak za woly
oj nie polecam quinn direct...

osttanio dzownilam bo mnie kolezanka prosila zeby zerwac z nimi umowe...a ona mi gada ze za to ze nie mieli tam ubezpieczonego auta 1 pelny rok to 50e musi zaplacic...rezygnacje musi wyslac na meila,i jeszcze faxem:baffled:....
a kolezanka byla u nich prawie 3lata..
poslza i zablokowala konto wbanku zeby jej kasy nie pobierali i dalej nie wiem co,bo nie pytalam nawet...ale chyba juz dobrze...

znajomego tesciowa tez tam miala i musiala 3 razy do Dublina jechac zeby ubezpieczenie anulowac...dla mnie to sa kpiny,bo moj M przez telefon wszystko zalatwia....bo my mamy w Bagenalstown a nie w Carlow,chociaz od 2 lat juz jest ta ubezpieczalnia w Carlow...
 
Do góry