reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

:baffled:tez sie nad tym zastanawiam:sorry2: albo sciemnia :crazy: bo to troche bajkopisarz jest :errr:

fenix daj znac co wam w taxie powiedza bo naprawde dziwny ten wasz przypadek i pierwszy raz spotykam sie z czyms takim A myslalam ze juz wszystkie absurdy z taxem juz przerabialam :oo:
 
reklama
anineczko nie zarabia powyzej 45 tys. ale mi tez sie wydaje ze licza go jak kawalera.
dlatego postanowilismy pojechac i zapytac.
dzindusia dam znac ;-)
zawsze na przyszlosc sie przydac moze ;-) chociaz oby nie.
 
czesc Dzwieczyny, mam takie pyt. Wiem, ze tamet byl juz kiedys poruszany, ale nie moge sie tego doszukac na watku:zawstydzona/y:
Za 2 tyg konczy mi sie macierzysnki, do pracy oczywiscie nie wracam (zreszta i tak nie mialabym gdzie, bo firma przechodzi lekki kryzys) wiecie moze czy nalezy mi sie jakis zasilek? tylko problem jest taki, ze ja w Pl siedze wiec odpada ten "normalny" dla osob bez pracy, bo tam trzeba sie co tydz na poczcie pojawic, a to oczywiscie odpada. Kiedys ktoras dziewczyna cos wspominala o jakims zasilku chorobowym z racji karmienia dziecka, ale nie pamietam o co tam dokladnie chodzilo...
bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje:-)
pozdr
aga
 
aga poczytaj sobie o health and safety leave :tak: chociaż to chyba nie to...bo tam jesteś dalej zatrudniona u pracodawcy....chyba nie ma chorobowego na karmienie piersią :no:

Tichonku dostałaś BtS?
bo mi właśnie przyszła odmowa.powód? nie otrzymujemy przewidzianych płatnośc czyli nie dostajemy kasy z socjala jak mam rozumiec ?:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Anineczko,jeszcze nie złożyłam podania:zawstydzona/y:Wyślę,ale tak tylko pro forma bo i tak wiem,że nie dostaniemy:sorry2:
A czemu Ty nie masz FIS-a na dwoje dzieci,że tak spytam?
Bo w naszym przypadku drugie dziecko otwarłoby nam drogę do niego:sorry2:
 
reklama
Do góry