reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

ha....my w zeszlym roku skladalismy na te dofinansowanie na ogrzewanie i dostawalismy tylko te 3,90 tygodniowo:)ciekawe ile tym razem dadza....juz mam forme wypelniona i tylko wyslac jutro musze:)
 
reklama
dziewczyny mam pytanko.
otóż dzisiaj po raz kolejny będąc w Socialu na podpisie,babeczka nie wciskała mi,że pomyliłam daty podpisu...a to dlatego,że na karcie mam swoje stare nazwisko,a w komputerze mają nowe.
myślicie,że jak póje do siaciala i poproszę o nową kartę to mi wydadzą??:sorry2:
 
Laski mam kolejne pytanko.
zna sie któras na sprawach taxu chociaz troche??
pisałam juz o tym wczesniej ale teraz to przeszli samych siebie.
mąz nie robił juz tyle overkow a pobrali mu 280 e z wypłaty.
wie ktoras o co w tym chodzi bo mnie szlak chyba trafi normalnie.
bylismy w taxie i babka powiedziala,ze nie wie po czym dostalismy wykaz "tax rates na 2010" ale ja nie kumam o co tam chodzi.
rzucilo mi sie tylko w oczy,ze beda go taxowac 41% ale dlaczego.wrrrrrrrrrrrrrr
 
tak myslalam martoF Dzieki kochana Ale musialam sie upewnic bo mi znajomy sie zarzekal na wszystko co ma ze na ehic do gp za free sie chodzi :no::no: i ze on tak juz od dawna chodzi .... co za typ...eh:baffled:
 
wiem wiem On nie ma gp ani mc tylko ehic i sie upiera ze mozna za free do gp na ta karte Tez mi sie to dziwne wydaje bo tak jak muwisz ehic jest na europe...... jak bede na szczepieniu to przy okazji spytam ale nie wydaje mnie sie.......


fenix nio wlasnie tak jak martaF sie pytac mialam czy aby to nie emergency tax jest
 
nie moje drogie nie pracuje po raz pierwszy :-(
jutro jedziemy do taxu to bede wiedziec co i jak.

co do karty ehic to obowiazuje ona tylko poza granica kraju w ktorym jest wydana.
irlandia owszem jest w europie ale skoro ten kraj ja wydaje to niby jak Twoj kolega moze z niej tutaj korzystac za free?? ciekawe.
 
reklama
fenix czyli form A12 wysyłał?
Nie mam pojęcia co to...a może zarabia powyżej 45 tyś...mam wrażenie,że pomimo tego,że jesteście razem oni rozliczają go jako kawalera...

dzindusiu to są takie opowieści o czarnej wołdze...nie wierz kumplowi,no chyba,że ma polską kartę ehic to jeszcze przekręt wejdzie :sorry2:
 
Do góry