reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
dziewczyny złożyłam o ten Home Carier tak jak mi radziła Anineczka i Dzindusia i wyobraźcie sobie,że dzisiaj dostałam kopię swojego claim'a z notką " I regret to inform You that Your claim is not been allowed for 2010" wiecie o co kaman??
złozyłam na męża bo on pracuje.
dodam,że byliśmy osobiście,bo akurat byliśmy w Wexford.
Koleś dal nam formularz więc wypełniliśmy na miejscu.Wpisałam niunię i swój dochód z J.B. a dzisiaj taka odpowiedź.
Nie czaję.
Oczywiście żadnego wyjaśnienia dlaczego,co i jak,nie ma.
 
Dziewczyny mam pytanie o polski numer pesel bo właśnie tata wrócił z biura w pl i mu powiedzieli że muszę złożyć o nadanie w konsulacie w ie :eek: lekko mnie to zdziwiło no ale cóż czy któraś z was składała o pesel mogę im wysłać wypełnioną formę czy muszę się stawiać osobiście??
 
Pauletta a czy zarejestrowaliscie Zuze w USC w PL???? Poza tym o pesel dla dziecka wystepuje opiekun prawny a w waszym przypadku rodzice i pewnie dlatego taka odpowiedz w urzedzie dostal twoj tato. Czemu tego nie zalatwil P jak byl w PL???

Pauletko w Pl od kilku lat nie ma obowiazku meldunkowego a my wyrabialismy pesel zanim W gdziekolwiek zameldowalismy. Widacw PL urzedach jaest tak samo jak tu zalezy na kogo trafisz
 
reklama
Do góry