reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

My takze zadowolone jestesmi i dziekujemu za miło spedzony czas :-):-):-)...Mozemy tak co miesiac sie spotykac,jestem za :tak::-)...my zaraz spadamy do cyrku :-):-):-)...
 
reklama
Czyli rozumiem, że miejsce spotkania tez odpowiadało :)
To co następne spotkanie w połowie kwietnia? Może uda się to połączyć z tymi spotkaniami organizowanymi przez BB to przy okazji jakiś wykład będzie :D
 
Czy mam rozumić,że w marcu nie znajdziecie czasu na spotkanie i bardziej odpowiadać wam bedzie termin kwietniowy?
 
Czy mam rozumić,że w marcu nie znajdziecie czasu na spotkanie i bardziej odpowiadać wam bedzie termin kwietniowy?

Marzec już się powoli zaczyna kurczyć, a nie było jeszcze dokładnego terminu podanego, więc może byc ciężko. Po ostatnich "przygotowaniach" do spotkania widac ze to troche trwa ;-)
Choć ja osobiście nie mówię NIE zalezy kiedy i gdzie, bo to najważniejsze ;-)
 
Myślę, że w marcu będzie ciężko, dwa tygodnie się umawiałyśmy i dogadywałyśmy szczegóły, a do tego trzeba pamiętać, że zbliżają się Święta więc pewnie mamusie będą zajęte przygotowaniami.
 
reklama
Dziewczyny kwiecień tuż, tuż więc proponuję zastanowić się nad terminem spotkań. Pomyślcie kiedy by wam najbardziej odpowiadało.
 
Do góry